Evde internetin inceliklerini Hasan Kaçan’dan dinleyin

Türk Telekom Grubu, başrolünde Hasan Kaçan’ın yer aldığı “kedi” ve “aşk” temalı TTNET’in yeni reklam filmleriyle kullanıcıların evde internet paketi seçerken dikkat etmeleri gereken özelliklere vurgu yapıyor. Veri kullanım kapasitesini belirleyen gigabayt’ın (GB) hıza olan etkisini eğlenceli bir dille anlatan reklam filmleri, Türk Telekom Grubu’nun müşteri odaklı hizmet anlayışına odaklanıyor.

Kullanıcıları internet kullanımındaki hız ve kapasite konularında bilgilendirmeyi amaçlayan reklam filmlerinde, hikâyeye dayalı anlatımıyla tanınan ünlü oyuncu Hasan Kaçan rol aldı. Evde kullanılan internet paketleri hakkında bilgi veren ve müşterileri hızlı internet keyfi yaşamaya davet eden reklam filmlerinin çekimleri, 3 gün boyunca Fenerbahçe Parkı ve Arnavutköy’de gerçekleştirildi.

Reklam filmiyle kullanıcıların evdeki internet hızının, kullandığı paketin GB’ına bağlı olduğunun altını çizmeyi hedeflediklerini söyleyen Türk Telekom Grubu Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, şunları söyledi: “İnternet kullanımı her geçen gün artıyor ve bu durum video, film ve müzik gibi içerikleri daha çok tüketmemiz anlamına geliyor. Dolayısıyla internet paketi satın alırken paketin GB’ını da doğru seçmek çok büyük önem kazanıyor. İşte bu sebeple ay boyunca hızı hiç düşmeden internet keyfi yaşamak isteyen müşterilerimize, ihtiyaçlarına yönelik ürün seçeneklerimiz hakkında bilgi vermek istedik. Reklam filmlerimizde internet paketi satın alırken özellikle GB’ın neden önemli olduğunu vurguladık.”

Künye:

Reklam Başlığı Evde İnternetin Bol Olsun Hızın Düşmesin

Reklamveren Türk Telekom Grubu

Reklamveren Temsilcisi Dehşan Ertürk, Gelincik Onan, Beren Akdeniz Bilibay

Reklam Ajansı TBWA\ISTANBUL
Kreatif Direktör
 Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Grup Eser Yazıcı, Erman Çağlar, Eren Tolga, Erhan Dursun
Marka Grubu Ömer Üstündağ, İrem Altuğ, İrem Kara

CSO Toygun Yılmazer

Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama Tuğyan Çelik

Stratejik Planlama Ekibi Can Çalışkan, Vefa Kerim Yeğin

Prodüksiyon Ekibi Ceyda Kayaçetin, Gülşah Batıbeki, Sema Tülübaş, İpek Savaş

Prodüksiyon Şirketi Kala Film

Post Prodüksiyon Şirketi Sinefekt

Yönetmen Hakan Yonat

Müzik Cenk Çelebioğlu

Medya Planlama Skala

Mecralar TV, internet, outdoor

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.