Euromaster’dan reklam filmi

Michelin Grubu çatısı altında profesyonel lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, reklam filmini yayınladı. Markanın ülkemizdeki ilk reklam filminde, kaliteli, güvenilir ve hızlı servis ağıyla tüketicinin “Oh Be Servis Varmış” demesi hedefleniyor.

Michelin Grubu çatısı altında lastik ve araç bakım hizmeti veren Euromaster, kaliteli, güvenilir ve hızlı servis ağını yeni bir reklam filmiyle tüketicilerine yakından tanıtmayı hedefliyor. Nisan sonunda yayına giren filmde, Euromaster’ın lastikten periyodik araç bakımına kadar verdiği hizmetler anlatılırken; sunduğu hizmet kalitesiyle ziyaretçilerinin “Oh Be Servis Varmış” dediklerine dikkat çekiliyor. 

Yaratıcılığını MIQ Ajans ve yapımcılığını Anima İstanbul’un üstlendiği reklam filmi Euromaster’ın İstanbul’daki servis noktalarından birinde, gerçek ortamında çekildi. Euromaster Pazarlama Müdürü Zeynep Durusu, markalarının araç bakımında sağladığı avantajlarla sürdürülebilir bir başarı inşa etmeyi amaçladıklarını vurguladı. Euromaster servis noktalarında müşteri deneyimi ve güven duygusunun her zaman ön planda olduğunun belirten Durusu, özellikle araç bakımı esnasında tüketicilerin tüm süreçleri oturdukları yerden izleyebilmelerini sağlayan mimarileriyle ve ücretsiz check-up hizmetiyle ön plana çıktıklarını vurguladı. 

Künye:

Yaratıcı Ajans MIQ
Medya Ajansı MEC
Basın İlişkileri Canyaş İletişim
Prodüksiyon Şirketi Anima İstanbul
Yönetmen Ömer Faruk Gürgen
Yapımcı Kardaş Divanoğlu
Müzik Oğuz Kaplangı

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.