Site icon Campaign Türkiye

Eurobest Yılın Reklamvereni: Volvo Trucks

Bu yıl 3 Aralık’ta Helsinki’de gerçekleştirilecek olan Eurobest festivalinin Yılın Reklamvereni ödülünün sahibinin Volvo Trucks olduğu açıklandı.

Yılın Reklamvereni ödülü, Avrupa dışında doğan, ürünleri için yaptıkları ilham verici yenilikçi pazarlamayla kendilerini gösteren ve ajansları tarafından üretilen yaratıcı işi benimseyen ve cesaretlendiren reklamverenlere armağan ediliyor.

‘Live Test Series’ çalışmalarıyla Eurobest 2013 ve Cannes Lions 2014’te tüm ödülleri kapan Volvo Trucks, bu başarısının sonucunda yılın reklamvereni ödülüne de layık görüldü. Marka Eurobest 2013’te iki büyük ödül, bir altın, iki gümüş ve iki bronz heykelcik kazanmış ve Cannes Lions’ta da İsveçli marka, ikisi büyük ödül olmak üzere toplam 19 ödülün sahibi olmuştu.

Volvo Trucks Pazarlama İletişimi Başkan Yardımcısı Lars Terling ödülle ilgili, “Dört yıl önce Volvo Trucks, kreatif açıdan daha cesur olmak için yeni bir iletişim stratejisi geliştirdi. Yılın Reklamvereni ödülüne layık görülmek de markaların kreatif açıdan cesur olarak neler başarabileceğinin bir kanıtı oldu” yorumunu yaptı.

Yılın Reklamvereni ödülü, 3 Aralık 2014’te Helsinki’de gerçekleştirilecek Eurobest ödül töreni sırasında Lars Terling’e teslim edilecek.

 

 

Exit mobile version