artwork

ETS’nin “4 ay erteleme fırsatı” için Rafet El Roman’dan “Neredesin”

3 yıl önce

0

Türk turizm sektörünün önde gelen markalarından ETS’de 2021 yazı için erken rezervasyon dönemi %50’ye varan indirimlerle başladı. Her zaman sektöre getirdiği yeniliklerle dikkat çeken ETS, bu yıl erken rezervasyonun cazip fiyat avantajlarına ek olarak ödemeleri de 4 ay erteliyor.

ETS’nin her yıl “Erken Al, Az Öde” sloganı ile sürdürülen erken rezervasyon kampanyasında, bu yıl yeni bir uygulama olan ödeme erteleme fırsatı da tatilcilere sunulan imkanlardan biri oldu. ETS, erken rezervasyon kampanyasının birinci döneminde, fırsatlardan yararlanarak tatil rezervasyonu yapanların ödemelerine isterlerse 4 ay erteleme imkanı sunuyor. “Yaza kadar programım değişirse” diye düşünüp karar veremeyen misafirler için Erken Rezervasyon İptal Sigortası ile tatile 72 saat kalaya kadar sağlanan İptalde Koşulsuz İade Hakkıyla aylar sonrası için gönül rahatlığıyla rezervasyon yapabilmek de mümkün.

ETS’nin Marka Yüzü Bu Yıl da Okan Çabalar Oldu

Geçtiğimiz yıl erken rezervasyon kampanyasını birbirinden eğlenceli reklam filmleriyle tanıtan ETS, kampanya yüzü olarak bu yıl da Okan Çabalar’ı seçti. 2020 yılında büyük ilgi gören ETS reklam filmleri için marka yüzü olan Okan Çabalar, renkli tiplemeleri ile bu yıl da kamera karşısına geçti ve kampanya için eğlenceli sahnelerin olduğu filmler çekildi.

Kampanya filmlerinin yayınlanan ilk versiyonunda bir de müzik sürprizi var!

Rafet El Roman’ın 90’lı yıllara damgasını vuran şarkısı Neredesin, reklam film müziği olarak seçildi. 90’lı yıllara göz kırpan filmde, şarkıyı oyunculuğuyla olduğu kadar sesiyle de dikkat çeken Okan Çabalar seslendiriyor. Reklam filmi tüm dijital platformlarda ve televizyon kanallarında yayınlanıyor.