artwork

Etihad Airways’in dijitali globalde Cheil’e emanet

9 yıl önce

0

Birleşik Arap Emirlikleri’nin ulusal havayolu şirketi Etihad Airways, geçen ay yapılan zorlu bir konkur sürecinin ardından globaldeki dijital ve sosyal pazarlama aktiviteleri için Cheil Network ile anlaştı.

Cheil bundan sonra Etihad Airways’in dijitaldeki ve sosyal kanallardaki stratejik ve kreatif çalışmalarını yürütmekten sorumlu olacak. Ajans şirketi aynı zamanda performans temelli pazarlama, analiz ve roparlama konularında da destekleyecek.

Etihad Airways’in Kıdemli Pazarlama Başkanı Yardımcı Shane O’Hare konuyla ilgili, “Bizim pazarlamamızın temelinde dijital yatıyor. Cheil de güçlü global ekibiyle kreatif tutku ve stratejik düşünüşün mükemmel bir karışımını sunuyor ve bizim marka değerlerimizi ve kişiliğimizi yansıtan fikirlerle bunu destekliyor. Son teknoloji endüstriye dair anlayışları ve analiz yetenekleriyle performansımızı daha sofistike bir hale getirerek yükselteceklerdir. Bu da onları Etihad Airway’in büyümesinde bir sonraki adım için en doğru partner ajans yapıyor” yorumunu yaptı.

Cheil’in Global Başkan Yardımcısı Lotta Malm Hallqvist’in yorumu ise, “Biz, önümüzdeki on yıl içinde global büyüme hedefleyen inovatif markalarla çalışmak istiyoruz. Etihad Airways de bu markalardan biri. Stratejik ve ilham veren kreatif çalışmalar sayesinde Etihad Airways’i kendi kategorisinde, dijital ve sosyal markaların tepesine taşımak için sabırsızlanıyoruz” şeklinde oldu.

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project ve Reckitt iş birliği

Happy People Project, Reckitt’in Türkiye’deki tüm hijyen markalarına hizmet vermeye...