Site icon Campaign Türkiye

Eti’den çikolata senfonisi tadında bir reklam

2004 yılında tablet çikolata pazarına giren Eti, 2012’de başlattığı “Benim Haz Parçam” kampanyasının devamı niteliğinde yeni bir reklam filmiyle karşımızda.

Eti Çikolata deneyiminin olmazsa olmazı haline gelen çikolata hazzı sonucunda kanatlanıp yükselen gizemli çekici kadın, bu sefer bir orkestra şefi.

Televizyon reklamı olarak çekilen filmde, orkestra şefini canlandıran oyuncunun elindeki tek bir parça çikolatayı yedikten sonra yaşadığı çikolata hazzını, ahenkle yönettiği akışkan çikolata ve süt dalgalarının karışım anını izliyoruz. Filmin sonunda ise bu lezzet tek haz parçasının içine doluyor.

Reklam filmi, Alman yönetmen Andreas Grassl yönetiminde 3 günde Budapeşte’de çekildi. Filmin CGI çalışması ise Black Mountain tarafından 63 günde tamamlandı.

Cast, gerçek bir maestronun yönetiminde hareketlerine çalıştırıldı. Çikolatalara eşlik eden müzik, klasik tınılarla Prag Senfoni Orkestrası tarafından yeniden düzenlenirken, şarkı, Sertab Erener’in güçlü sesiyle özel olarak yeniden yorumladı.

Künye

Reklam ajansı: Güzel sanatlar / Saatchi & Saatchi

Reklamveren: ETİ

Reklamveren Yetkilisi: Aynur Keskin Karaderi, Gülin Özkan Mallı, Ekin Akın

Ürün: Eti Çikolata

Yaratıcı Yönetmen: Hakan Seyrek

Yaratıcı Ekip: Latif Çetinkaya, Turgut Direnoğlu, Mustafa Oral, Nergiz Herdem, Utku Utgan, Gökhan Akgündüz, Burcu Çeliksap, Onur Tümtaş

Müşteri İlişkileri: Özge Öncül, Buket Arca, Çisil Akoğul

Stratejik Planlama: Viktor Kuzu, Arda Kuş, Berra Katlav

Medya planlama/satınalma: Mg-Initıative

Ajans Yapımcısı: Neslihan Ateş

Yapımevi –  Yönetmen: Atlantik Film – Andreas Grassl

 

 

 

Exit mobile version