artwork

Espressolab “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatıyor

1 yıl önce

1

Nitelikli kahve deneyimini mobil uygulaması ile 1,5 yıl önce cebe taşıyan Espressolab, sektöründe örneği olmayan yeni bir projeye imza atıyor

Mobil uygulamasında 300 bininci üyesine ulaşmasına çok az kalan Espressolab,  “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası ile sisteme dahil olan 300 bininci üyesine ömür boyu kahve ikramında bulunacak.

Mobil uygulaması ile müşterilerinin kahve içme deneyimini kolaylaştıran ve kısa sürede 300 bine yakın üyeye ulaşan Espressolab,  “Ömür Boyu Bedava Kahve” kampanyası başlatarak 300 bininci üyesine ömür boyu kahve ikram edecek.  Hediye kahve her gün 00:00’da sistemden otomatik olarak kazanan kişinin mobil uygulamadaki hesabına yüklenecek ve böylece kasada mobil uygulamadaki QR okutularak ikram içecek alınabilecek. Kampanya dahilinde kazanılan hak sadece Türkiye’deki Espressolab mağazalarında geçerli olurken, ikram kahve aromalı, aromasız; sıcak, soğuk içeceklerde geçerli olacak. 300 bininci üye panel üzerinden kontrol edilerek noter huzurunda dijital medya hesaplarından açıklanacak.