Eski dostundan Stan Lee anısına animasyon film

Spider-Man, X-Men, Iron Man, Thor, Hulk, Black Widow, Fantastik Dörtlü, Kara Panter, Daredevil, Doktor Strange, Scarlet Witch, ve Ant-Man gibi çok sayıda popüler kurgusal karakterin yaratıcısı Amerikalı çizgi roman yazarı merhum Stan Lee artık aramızda olmayabilir, ancak çizgi roman efsanesi, yarattığı Marvel süper kahramanlarıyla hala yaşıyor. On yıllar boyunca kitlelere inanılmaz macera hikayeleri anlatmanın yanında, onunla yakın çalışan arkadaşları için dostluk, neşe ve kahkaha da verdi.

Stan Lee’nin eski ses mühendisi ve yakın arkadaşı Aron Fromm, Stan Lee anısına animasyonlu bir kısa bir film hazırladı.

Aron Fromm, Lee’nin eski ve komik bir ses kaydını görselleştirmek için karakter tasarımcıları Kosmo Columbo Perry ve Richard Plata ile çalıştı.

Stan ile Oturumlar (Sessions with Stan) başlıklı iki dakikalık video, efsanenin zihnine dair bir fikir veriyor. Fromm, Lee ile neredeyse 10 yıl çalıştı ve yaptığı kayıt için, “yaşlı adamın en sevdiğim anılarından biri” dedi.

Animasyonda Lee’nin, F-kelimesinin neden bu kadar harika olduğu konusunda komik bir an izliyoruz. Lee’nin küfürlü kelimeleri neden sevdiği ve f harfinin bu noktadaki işlevini komik bir dille izliyoruz. Aron Fromm, çizgi roman efsanesinin “küfretme sevgisi” hakkındaki kısa animasyonu aşağıdan izleyebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/CH-9xUGDJmb/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CH-8N3xDrYh/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/CH-_3L6jUR6/?utm_source=ig_embed

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.