Ersel Serdarlı, Brandit Group’a katıldı

Pazarlama ve reklam ajansı Brandit Group, bünyesine Kreatif Direktör olarak Ersel Serdarlı‘yı kattı.

Ersel Serdarlı

Reklamcılık kariyerine 1997’de Cenajans Grey’de reklam yazarı olarak başlayan Serdarlı, Güzel Sanatlar Bates’te bir süre yazarlık yaptıktan sonra Cenajans’ta Kreatif Direktör olarak görevlendirildi. Kariyerine 1,5 yıl ara veren Serdarlı, ABD’ye yerleşti ve farklı müzik gruplarıyla sahne alarak konserler verdi.

Türkiye’ye dönüşünde Meta Communication, Creative Clinic ve Drive Dentsu’da Kreatif Direktörlük görevini sürdürdü. Bugüne kadar 200’den fazla marka için bini aşkın reklam filmi ve kampanya üreten, ulusal ve uluslararası ödüllere sahip Serdarlı, Kasım 2014 itibarıyla Brandit Group’ta Kreatif Direktörlük görevini üstlendi.

‘Reklam Yazmak’ adlı kitabı üniversitelerin reklamcılık derslerinde kaynak olarak okutulan Ersel Serdarlı, üç dönemdir Reklam Yaratıcıları Derneği Yönetim Kurulu üyesi. Serdarlı evli ve üç çocuk babası.

Aynı zamanda müzik çalışmaları devam eden Serdarlı’nın Sertab Erener, Candan Erçetin, Ferhat Göçer, Demir Demirkan, Enbe ve Müslüm Gürses gibi isimlerin seslendirdiği birçok şarkı sözü ve bestesi bulunuyor.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.