Erkek adam gülmez tabusu yıkıldı

Erkeklere özel diş macunu Signal White Now Men, Engin Öztürk ile çektiği dijital reklam kampanyasını, “Canlı Tweet Günü” ile interaktif hale getirdi.

Signal White Now Men’in erkeklerin gülüşlerini mercek altına aldığı araştırma sonuçlarından “Erkek adam gülmez” tabusuna gönderme yapan Engin Öztürk, Signal Türkiye takipçilerinden #1GülüşüneBakar etiketiyle gelen taleplere özel, gülüşü ile kalpleri yumuşattığı anlık videolarda oyunculuğunu konuşturdu.

Reklam filminde karşılaştığı zor durumlardan bembeyaz dişleri ve gülüşü sayesinde kurtulan Engin Öztürk, gülüşünün gücünü merak eden Signal Türkiye takipçilerinin “yıldönümümüzü unuttum”,“doları düşürebilir misin ?”“eğlenceli bir tatil istiyorum”, “elektrik faturası geldi şoktayım” diyen tweetlerine eş zamanlı çekilen videolarla cevap vererek hem güldü, hem güldürdü.

Canlı Tweet Günü’nde Signal Türkiye twitter hesabını yönettiği, dayanılmaz bir gülüşün sırrını twitter kullanıcılarıyla paylaşan Engin Öztürk ile #1GülüşüneBakar, Trend Topic oldu. Gün boyunca #1GülüşüneBakar etiketiyle 18.649 tweet atıldı, 777.976 kişiye ulaşıldı ve 1.266.873 etkileşim sağlandı.

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.