Erikli iletişim yönetimini ÜNİTE’ye emanet etti

Erikli‘nin iletişim yönetimini artık ÜNİTE Edelman üstlenecek.

ÜNİTE Edelman iş ortaklığı ile ilgili konuşan Erikli Su ve Meşrubat Pazarlama Direktörü Can Emci: “ÜNİTE Edelman ile kurumsal ve marka iletişim yönetimi bağlamında verimli ve başarılı işlere imza atacağımıza inanıyoruz. Sürdürülebilirlik ekseninde uzun yıllara dayalı deneyimi ve bütünleşik yaklaşımı ile şirketimize değer katacağına inanıyoruz.” dedi.

ÜNİTE Edelman Yürütme Kurulu Başkanı Işıl Arıdağ ise, “Sektör lideri Erikli’nin iş ortağı olmaktan gurur ve mutluluk duyuyor; kurumsal ve marka iletişiminde ÜNİTE Edelman’a güvendikleri için teşekkür ediyoruz. İş birliği içinde değer üreteceğimize ve etki yaratacağımıza yürekten inanıyoruz.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

2016’da iletişim grubu EDELMAN’ın Türkiye’deki münhasır temsilcisi olan ÜNİTE, 1998 yılından beri ulusal ve uluslararası itibarlı kurum ve markalara stratejik danışmanlık kapsamında; planlama, içerik üretimi, iç iletişim, paydaş ilişkileri, kamu ilişkileri, kriz yönetimi, proje yönetimi, gündem yönetimi, medya ilişkileri, etkinlik yönetimi, reklam ve tasarım, kurumsal yayıncılık, dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi disiplinleriyle entegre hizmet sunuyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.