artwork

En eğlenceli ‘Cadılar Bayramı’ viralleri

9 sene önce

0

Cadılar Bayramı’nı fırsat bilen markalar sadece reklam filmleriyle yetinmiyorlar. Vine’lar ve viral videolarla da günün her saati insanları 31 Ekim’e hazırlıyorlar.

Bira markası Carling, Creature tarafından yaratılan YouTube videosuyla Cadılar Bayramı virallerine bu yıl damgasını vurdu. Marka bir önceki reklamda da yer alan Dylan ve Jon ikilisi yine kullanarak Voodoo temasını işledi.

 

Cadılar Bayramı’yla ilgili bir şeyler üretmek için markanın hangi sektöre ait olduğu hiç ama hiç önemli değil. Yaratıcılıkla her şey mümkün. Bunun en iyi örneğini de diş macunu markası Crest’in viralinde görüyoruz. Diş macununun Cadılar Bayramı’yla ne alakası olabilir diye merak ediyorsanız bu videoyu izlemenizde fayda var.

 

Boya şirketi Benjamin Moore, tercihini şakalı viralden yana kullanıyor. Videoda boyacılar eski, karanlık ve perili bir otele boya yapmaya çağırılıyor ve bir duvarın küçük bir kısmını markanın Ultra Spec 500 serisini kullanarak boyamaları isteniyor. Ama sonrasında işler karışıyor. Çalışma The Martin Agency imzasını taşıyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Depremzedelere destek için kime, nereye ve nasıl başvurabiliriz?

Depremin yıkıcı sonuçlarını biraz olsun hafifletmek için yardımda bulunabileceğimiz iletişim...

Dior’dan 3D teknolojiyle üretilen ayakkabı

Dior, yeni çıkardığı 3D baskılı ayakkabılarını tanıttı...

Microsoft ChatGPT ile güçlendirilmiş yeni tarayıcısını duyurdu

Microsoft, OpenAI’ın GPT-4 modelini Bing’e entegre ederek arama motorunda ChatGPT...