artwork

En çok O Ses Çocuklar konuşuldu

9 sene önce

0

Star TV’de yayınlanan O Ses Çocuklar, final bölümüyle 15 Temmuz akşamının sosyal medyada en çok konuşulan programı oldu. 8.764 tekil kullanıcının hakkında konuştuğu program 25,96 Somera ratingi alarak diğer programları açık ara geçti. Yarışmanın finalinde sosyal medya kullanıcılarının beklentileri karşılandı ve Hadise’nin yarışmacısı Şahin Kendirci birinci oldu. Hayatı Tesbih Yapmışım performansıyla kendinden bahsettiren Şahin, 100 bin liralık eğitim bursu ödülü kazandı. Kenan Doğulu’nun gecenin sonunda sahne alması da sosyal medyada programa olan ilgiyi arttırdı.

Sıralamada ikinci sırada yine Star TV’nin bir yapımı olan Kaçak Gelinler’in tekrar bölümü yer aldı. 5,27 Somera Ratingi alan dizi, 4,55 Etkileşim Skoru ile hakkında atılan mesajların yayılma potansiyeli en yüksek program durumunda.

Ramazan ekranının popüler ismi Nihat Hatipoğlu, ATV ekranlarından yayınlanan İftar ve Sahur programlarında, hem seyircilerin sorularını yanıtlamaya hem de sosyal medyada kendinden bahsettirmeye devam ediyor. 15 Temmuz akşamı, İftar programı 1.614 tekil kullanıcıyla 4,78 Somera Rating alırken, Sahur programı 828 tekil kullanıcıyla 2,45 Somera Rating’e ulaştı. Kullanıcıların program hakkındaki olumlu yorumların yanı sıra Nihat Hatipoğlu’na sorulan bazı soruların absürdlüğü sosyal medya kullanıcılarının dilinden düşmüyor.

15 Temmuz Somera Rating sıralamasında dördüncülük ise, Kanal D yaz ekranının sevilen yapımı Ulan İstanbul’un oldu. Tekrar bölümüyle yayınlanan program 913 tekil kullanıcı ile 2,7 Somera Rating aldı. Dizinin sosyal medya performansına Karlos ve Yaren’in düeti damgasını vurdu. Ayrıca kullanıcılar, Derya ve Ferdi’nin Ertem Eğilmez’in unutulmaz filmi Canım Kardeşim’i izlediği sahneyi çok romantik buldu.

Aşağıdaki infografik ile daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

 

 

 

Senin için
Tümünü göster
Adidas’tan ‘Boyaya Batırılmış’ enerji dolu ayakkabılar

Los Angeleslı Multidisipliner Sanatçı Cali DeWitt, Adidas Originals’ın klasik Campus...