Emirates 15 milyon dolarlık reklam kampanyası başlattı

Merkezi Dubai de dahil olmak üzere, küresel uçuş ağını tanıtmak için Emirates 15 milyon dolarlık reklam kampanyası başlattı.

Emirates 15 milyon dolarlık reklam kampanyası başlattı

İnsanları ve şehirleri birbirine bağlayan Emirates Havayolu, bu sene farklı bir reklam kampanyası ile küresel uçuş ağını ve uçak içi ürünlerini tanıtıyor. Queen‘in ikonik parçası “Don’t Stop Me Now” ile hareketli ve eğlenceli bir çalışma ortaya koyan Emirates, reklam filmi ve kampanyası için 15 milyon dolarlık bir bütçe ayırdı.

Reklam spotu, başlıca uçuş noktaları ve Emirates’in uçak içi özellikleri arasında kesintisiz geçişler yaparak “resim içinde resim” gösteren görsel bir hikaye anlatımını anımsatan bir kamera çekiminden yararlanıyor. Reklam, Emirates’in dünyayı Dubai aracılığıyla nasıl birbirine bağladığını anlatarak Dubai’de sona eriyor.

Kurum içinde geliştirilip kaleme alınan reklam filmi sonra da ödüllü yönetmen Vaughan Arnell tarafından filme çekildi. Kesintisiz kamera geçişleri, Jungle Book’un Oscar ödüllü özel efektlerini de yapan Londra’daki MPC‘nin gelişmiş CGI (bilgisayar ürünü görüntü) çalışması ile desteklendi.

Emirates Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölümü Kıdemli Başkan Yardımcısı Boutros Boutros yeni reklam kampanyası ile ilgili yaptığı açıklamada: “Emirates ve Dubai, her zaman ayrılamaz şekilde birbirine bağlı olmuştur. Her gün Emirates, Dubai’yi dünyaya bağlayan ve dünyayı Dubai üzerinden birbirine bağlayan 500’ün üzerinde uçuş gerçekleştiriyor. Emirates, ilk günden itibaren gururla ve düzenli bir şekilde merkezimizin tanıtımını yapmakta. Dubai, birinci sınıf havaalanımızda harika bir seyahat deneyimi sunuyor ayrıca şehir, uluslararası ziyaretçilere yeni ilgi çekici noktalar ve destekleyici altyapılar sunmak üzere kesintisiz olarak yapılan yatırımlar ile başta gelen dünya destinasyonlarından biri oldu” sözlerine yer verdi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.