artwork

Elon Musk alev makinesinden 5 milyon kazandı

5 sene önce

1

Tesla, Space X ve The Boring Company şirketleriyle geliştirdiği projelerle gündemden düşmeyen Elon Musk alev makinesinden çok kısa sürede 5 milyon dolar kazandı.

Elon Musk alev makinesinden 5 milyon kazandı

Şirketin dünyadaki en güvenli alev makinesi dediği yeni ürününü Elon Musk, sosyal medya hesaplarından tanıttı ve satışı hakkında güncel olarak attığı tweet’lerle takipçilerini bilgilendirdi. The Boring Company çatısı altında üretilen alev makinelerinin ön satışı 500 dolardan başladı ve Musk’ın açıklamasına göre şirket şimdiden 10 bin adet satan bu makineler sayesinde 5 milyon dolar kazandı.

Great for roasting nuts ? ?

Elon Musk (@elonmusk)’in paylaştığı bir gönderi ()

Gerçek bir silah olan alev makinesinin güvenli kullanımı için şirket silahın gaz basıncını düşük tutmuş. Bu sayede silahtan çıkan alevler sadece yarım metrelik bir mesafeye ulaşıyor. Şirket aynı zamanda alev makinesinin yanında yangın söndürücü de satıyor. Tabii bu yangın söndürücü için ayrıca 30 dolar ödemeniz gerekiyor.

Şirket, şimdiden 10 bin satılan bu alevli makinelerden toplamda 20 bin adet üreteceğini açıklamıştı. Yani sadece bu ürün sayesinde şirketin kasasına 10 milyon dolar girmesi hedefleniyor.

Aynı zamanda Elon Musk alev makinesi sayesinde zombi saldırısı olduğunda rahat edeceğinizi de söylüyor.

Senin için
Tümünü göster
PitPat’in bilinirliği ITV’nin yatırımı sayesinde artacak

ITV, köpek bakım şirketi PitPat’i Media for Equity portföyüne ekliyor...