artwork

Elmaslarla bezenmiş kredi kartıyla daha havalı olun

2 ay önce

0

Kartınızı pırlantalı almaz mıydınız?

Pek çok insanın sade, standart kredi kartlarına bakıp, eksik olan tek şeyin elmas olduğunu düşünmediğini söylemek yanlış olmaz ancak “Ben o kişilerden değilim” diyorsanız aradığınız tam olarak burada: Billionare Card. Majestas‘ın markası olan Billionare, benzersiz (ve gösterişli) bir kredi kartı sunmak için Insignia ve saat şirketi Jacob & Co. ile el ele verdi.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

JACOB & CO. (@jacobandco)’in paylaştığı bir gönderi

Billionare yani Milyarder Kart, altın kaplama, pavé pırlantalar, yıldız motifleri, sedef ve ayırt edici Jacob & Co. logosundan oluşan çarpıcı bir dış görünüme sahip olup, cüzdanınızda bulunan tüm sıradan kartları gölgede bırakacak. Bu özel tasarım, son derece özel ve yalnızca davetle 150 kişiye açık olacak.

Karta sahip olacak kişiler; New York Moda Haftası‘ndan Coachella‘ya, Burning Man‘e, Super Bowl‘a ve F1 Paddock Club Privé‘ye kadar her şey dahil olmak üzere çok çeşitli özel etkinliklere ve kişiye özel maceralara erişim kazanıyor. Ayrıca özel defileler ve spor etkinliklerini öne çıkarmak için Aston Martin ve Riva Fashion gibi markalarla da ortaklık kuruldu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

JACOB & CO. (@jacobandco)’in paylaştığı bir gönderi

Kullanıcılar, Insignia Jets uygulaması aracılığıyla uçağa öncelikli erişim ve Luxury Hotel Collection‘da ayrıcalıklı fiyatlar gibi avantajlardan yararlanabilecek.

Billionare Card’ın halka açılışı kasım ayında yapılacak, Dubai‘deki Billionare mekanında gösterişli bir etkinlik vadediliyor.

 

Kaynak: DesignTAXI

Senin için
Tümünü göster
Heinz Ketçap’tan %100 geri dönüştürülebilir kapak

Heinz Ketchup, 300 milyon kapak tasarrufu sağlayacak %100 geri dönüştürülebilir...

Ronaldo’ya ‘Binance’ davası

Cristaino Ronaldo’nun Binance bünyesinde çıkarılan NFT koleksiyonları büyük değer kaybedince...

Apple’dan Dünya AIDS Günü’ne özel Apple Watch modeli

Apple, Dünya AIDS Günü’ne özel Apple Watch Series 9 modelini...