artwork

Elektrikli otomobiller daha yaygın olsaydı…

1 yıl önce

0

General Motors elektrikli araçların daha çok tercih edildiği, zombilerle dolu, gizemli ve ütopik bir dünya çiziyor

Will Ferrell, General Motors‘un Netflix içeriği kokan Super Bowl reklamında daha fazla elektrikli otomobilin olduğu bir dünya üzerine kafa yoruyor.

Komik adamın yolculuğu, Netflix filmi Army of the Dead‘den bir zombi sürüsüyle karşılaşmasıyla başlıyor. Ölümsüzler tarafından ısırılmanın onu caydırmasına izin vermeyen Ferrell, Squid Game tarzı bir elektrikli otomobilde gönüllü olarak kaçırılıyor. Daha sonra ayrıcalıklı hizmet almak için (orada elektrikli otomobilleri görmeyeceğimizin güvencesini vererek) Bridgerton’a hareket ediyor.

Ayrıca, Will’in daha yaşlı bir rolde olduğu ilerleyen sahnelerde Stranger Things’in “tepetaklak 80’ler dönemi” dünyasındaki araçları da görmüyoruz.

Love Is Blind’dan kaçak bir gelin, Ferrell ile bir Hummer elektrikli otomobile binerek kaçıyor. Filmin sonunda direksiyondaki Ferrell’in bu kez de zombi versiyonuyla karşılaştığımız an, her şey ilk haline dönüyor. Queer Eye’dan Jonathan Van Ness ve Antoni Porowski ise filmde küçük roller aldı.

The Community tarafından hazırlanan filmde gördüğümüz elektrikli otomobiller: GMC Hummer EV, GMC Sierra EV Denali, Cadillac LYRIQ, Chevrolet Silverado EV ve Chevrolet Blazer EV.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Sektörden Haberler
Tümünü göster
Castrol, Motobike İstanbul 2024’te motosiklet severlerle buluştu

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, 20-23 Mart tarihleri...

Castrol ilerlemenin olduğu her yerde

Dünyanın önde gelen madeni yağ üreticisi Castrol, yenilenen marka kimliğinin...

Castrol marka kimliğini yeniledi

Castrol 125’inci yılında mobilite ve teknoloji yatırımlarıyla büyüyecek Castrol’ün odaklandığı...