artwork

Efsanevi reklama imza atan ajans Mashable’la anlaştı

10 yıl önce

0

Super Bowl tarihinin en çok konuşulan reklamlarından Oreo‘nun “You can still dunk in the dark”ın arkasındaki dijital pazarlama ajansı 360i, Mashable’la bir ortaklığa adım attı.

Dentsu Aegis Network bünyesindeki 360i bu sayede Mashable‘ın dijital medya içeriğinin paylaşım ömrünü takip eden Velocity platformuna giriş sağlayacak. Mashable ilk defa Velocity’e başka bir kuruluşun erişimine izin verirken her iki şirket de sistemin reklamverenler için tüketicilerin içeriği keşfedip paylaşma konusunda iç görü oluşturması konusunda somut çözümler elde etmek istiyor.

Mashable tarafı, “Ortaklık markaların evrimleşen ihtiyaçlarını karşılamak ve hedef kitleyi belirlemek hususuna odaklanacaktır” ifadesini kullandı. Mashable bünyesinde kullanılan Velocity, kullanıcıların dijital medya içeriği hakkında bilgi depolayarak kullanıcıların davranış değişimlerini gözlemliyor. 360i’nin CEO’su Sarah Hofstetter, “Velocity’nin tahmin kabiliyeti bir kristal küre gibi. Bize daha büyük etki yaratmak için geleceği gösteriyor” ifadesini kullandı.