Site icon Campaign Türkiye

Efes Pilsen One Love Festival için geri sayım başladı

Efes Pilsen tarafından Pozitif Live organizasyonuyla gerçekleştirilen Efes Pilsen One Love Festival, 12. yılında da müzikseverlere müzik, eğlence ve festival deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. 20–21–22 Haziran tarihlerinde üç gün sürecek festival, Parkorman’da gerçekleştirilecek.

Britpop grubu Blur da festivale katılacaklar arasında yer alıyor.

Geçtiğimiz haftalarda Britpop’un efsane ismi Blur’un sahne alacağı açıklanan festivalde yer alacak diğer sanatçı ve gruplar da belli olmaya devam ediyor. Indie Rock müziğin yeni nesil temsilcilerinden İngiliz grup Foals ve asıl adı Jean-Christophe Le Saoût olan ve son albümü “Dusty Rainbow From the Dark” ile büyük beğeni toplayan Fransız Hip-Hop sanatçısı Wax Tailor, festivale katılacakları açıklanan yeni isimler. İkisi de Türkiye’deki müzikseverlerle ilk kez Efes Pilsen One Love Festival aracılığıyla buluşacak olan Foals 21 Haziran’da, Wax Tailor ise 22 Haziran’da sahne olacak.

25 yıldır alternatif rock dünyasının önemli isimleri arasında yer alan İngiliz grup Blur da, ilk kez Efes Pilsen One Love Festival 12 kapsamında  Türkiye’ye gelecek. Vokal ve klavyede Damon Albarn, gitarda Graham Coxon, bas gitarda Alex James ve davulda Dave Rowntree’den oluşan grup müzikseverlerle 21 Haziran akşamı buluşacak.

 

 

Exit mobile version