artwork

Edis ve Büşra Develi kurye oldu

4 sene önce

0

Online yemek siparişi platformu Yemeksepeti, Edis ve Büşra Develi ile sürprizlerle dolu bir kampanyaya imza atıyor.

9 – 31 Temmuz tarihleri arasında devam edecek kampanya kapsamında kullanıcılar; Facebook, Twitter veya Instagram hesaplarından iştah açıcı bir yemek fotoğrafını veya videosunu #AcıktırBeni hashtag’i ile @yemeksepeti sayfasını etiketleyip paylaşarak yarışmaya katılabilecekler.

Edis ve Büşra Develi 6 Yemeksepeti kullanıcısı için kurye olacak ve bu kullanıcılarının siparişlerini sürpriz bir zamanda teslim edecekler. Ayrıca, bu şanslı isimlerden 2 kişi ise 18.250 TL değerinde 1 yıllık Yemeksepeti hediye çekine de sahip olacaklar.

Reklam filminde dış ses; Edis’i logolarında kullanabileceklerini, Büşra Develi ve Edis ile jingle yapabileceklerini ya da onların bulunduğu afişleri her yerde görebileceğimiz bir kampanya yaratabileceklerini söyledikten sonra “Ama biz hiçbirini yapmadık, onları kurye yaptık.” diyerek şaşırtıcı sürprizi söylüyor.

Edis kampanya ile ilgili heyecanını paylaştı: “Yemeksepeti benim için sadece yemek siparişi verdiğim bir platform değil, aynı zamanda keyifli ve eğlenceli işlerini beğenerek takip ettiğim bir platform. Yemeksepeti’nin sıra dışı ve farklı bir tarzı var ve ben bunu çok seviyorum. Yemeksepeti kullanıcıları için kurye olmak sadece kullanıcılar için değil benim için de enteresan bir deneyim olacak.” dedi.

Büşra Develi ise: “Bir gün kurye olacağımı hiç düşünmemiştim, inanılmaz eğlenceli olacak. İyi motor kullanırım ama bakalım adresleri kolay bulabilecek miyim? Kullanıcılarla bire bir etkileşimde olacağım için çok eğlenceli diyaloglarımız olacağına eminim.” dedi. Ayrıca reklam filmi çekimlerinde en keyif aldığı sahnelerin, reklam filminin şarkısını seslendirdikleri klip çekimleri olduğunu da ekledi.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın: “Biz hiçbir zaman sadece yemek siparişi verilen bir platform olmadık. Yemekle birlikte eğlenceyi de servis ettik. Günümüz teknoloji çağının tüketicisi hepimizden zeki ve farklı bir mizah anlayışına sahip. Biz de interaktif işleri zeki ve farklı bir mizah anlayışıyla kurgulamayı çok seviyoruz. Ünlü iş birliğini sıra dışı bir yaklaşımla ele aldığımız #AcıktırBeni kampanyası ile kullanıcılarımıza yine benzersiz ve unutulmaz bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz.” dedi.

Künye

Reklamveren: Yemeksepeti

Reklam Ajansı: TBWA\ISTANBUL

CCO: İlkay Gürpınar

ECD: Volkan Karakaşoğlu

Yaratıcı Ekip: Orkun Önal, Erçin Sadıkoğlu

Genel Müdür Yardımcısı: Tuğyan Çelik

Marka Ekibi: Ender Orfanlı, Ceren Çalıkuşu, Can Görkay

CSO: Toygun Yılmazer

Strateji: Özgün Özkalay, Elif Kansız

Ajans Prodüksiyon Yöneticisi: Evrim Saraçoğlu

Ajans Prodüktörü: Volkan Alkan

Prodüksiyon Şirketi: NORR Film

Yönetmen: Can Pehlivanlı

Müzik: Jingle House