artwork

EÇADEM: Engelim olma desteğim ol

5 sene önce

0

Koç Üniversitesi Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi (EÇADEM) Engelliler Haftasında farkındalık yaratmak amacıyla bir kampanyaya imza attı. Zihinsel engelli çocukların toplumsal hayatın içinde yer almaları, özgüvenlerinin artması, değişik yetenek ve becerilerinin desteklenerek gelişmesinin sağlanması amacıyla hizmet veren EÇADEM, “Engelim olma desteğim ol” kampanyası için bir reklam filmi çekti.

“Engelim olma desteğim ol” reklam filminde EÇADEM’li çocuklar rol aldı.

Burcu Güneş destek verdi

Perfection İstanbul tarafından hazırlanan filmin tamamında EÇADEM’li çocuklar rol aldı. Farkındalık filmine sanatçı Burcu Güneş de “Sihirbaz” şarkısıyla destek verdi.

EÇADEM, “Engelim olma desteğim ol” filminde çocukların yeterli ilgi, sevgi ve uygun ortamlara sahip olduklarında gelişimlerinin büyük ölçüde desteklenebileceğine dikkat çekmek istedi.

Koç Üniversitesi Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi EÇADEM, Engelliler Haftasında farkındalık yaratmayı amaçlıyor.

Toplumsal dışlanmaya maruz kalmak yerine toplumsal kabulle aslında hayatımızın rengi, sesi, ritmi, neşesi olacakları gerçeği konusunda farkındalık yaratmak üzere hazırlanan bu filme sanatçı Burcu Güneş de “Sihirbaz” şarkısıyla destek sağladı. Film Perfection İstanbul Reklam Ajansı tarafından gönüllü olarak çekildi.

Reklamın künyesi

Reklamveren: EÇADEM
Yapım: Perfection İstanbul
Yönetmen: Selim Erdem
Kreatif Direktör: Ufuk Asa
Senaryo: Hakan Kabasakal
Çekim: Onur Ergüven
Kurgu-Montaj: Doğuş Alp Haskırış
Seslendirme: Şeyma Ayık
Müzik: Burcu Güneş

Senin için
Tümünü göster
Salih Bademci, yüzü olduğu Setur için kamera karşısına geçti

Setur, Salih Bademci ile sene boyunca yayınlayacağı reklam filmlerinde Setur’un...