artwork

eBay, Comic-Con müdavimlerini avatarlara dönüştürüyor

3 ay önce

0

Çizgi roman hayranları, bu hafta başlarında eBay‘in artırılmış gerçeklik deneyiminin bir parçası olarak kişiselleştirilmiş koleksiyon kartlarında göründü.

Çocuklar tarafından koleksiyonu yapılan oyun kartlarının satın alınabileceği çevrim içi açık artırma sitesi, Londra’daki Comic-Con katılımcılarını, etkinlikte “The Slayer”, “The Trickster” veya “The Treacherous” gibi altı başlık altında bir fotoğraf standında poz vermeye davet etti.

Fotoğraf ve kişiye özel tasarım, 28-30 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen fuar için Dept ajansı ve teknoloji şirketi Noonah tarafından oluşturulan “TCG me” deneyiminin bir parçası olarak özel bir kart üretmek için kullanıldı.

Katılımcılar, etkinlik boyunca boyunlarına taktıkları bir kartla ayrıldılar ve ayrıca #ebaycomiccon22 etiketiyle sosyal kanallarında paylaşabilecekleri dijital bir versiyonu da aldılar.

Ayrıca bir Snapchat filtresi oluşturuldu ve buna eşlik eden bir açıkhava kampanyası, fuarın gerçekleştiği Excel merkezine en yakın TfL durağı olan DLR istasyonu Custom House’da yayımlandı.

Agency Experience 12, eBay standını çevrim dışı ve çevrim içi çalışmanın birbirini tamamlaması için tasarladı ve üretti.

Üç günlük etkinlik boyunca 2.000 kart üretildi, sosyal medyada 6,1 milyon gösterim ve 216.000 paylaşıma yol açtı.

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
M&M’s şekil değiştirdi

Maya Rudolph, bildiğimiz M&M’s’leri “çikolata kaplı midye”lere dönüştürdü...

Facebook’un kullanıcı sayısı 2 milyara ulaştı

Facebook’u günlük olarak kullanan insan sayısı 2023’ün Aralık ayında ortalama...

PepsiCo’nun yeni içeceği Starry NBA’in resmi içeceği oldu

PepsiCo’nun yeni içecek markası Starry, Kuzey Amerika’da NBA, WNBA ve...