easyJet mobil sitesini kullanıma açtı

easyJet ilk mobil internet sitesini kullanıma açtı. http://m.easyjet.com adresinden ulaşıma açılan mobil site, yolculara Blackberry, Windows 7, iPhone ve Android cihazlar üzerinden uçuş arama ve rezervasyon yapma, uçuş bilgilerini kontrol etme, rezervasyonlarını düzenleme ve sık sorulan sorulara ulaşma imkanı sağlıyor.

İnternet erişimine açık telefonu olan herkesin kullanımına uygun olan ve yazılım programı kullanımını gerektirmeyen m.easyjet.com adresi; İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca ve Flemenkçe olmak üzere altı dil seçeneği ile hizmet veriyor.

m.easyjet.com sitesi, geçen yılın Aralık ayında tanıtılan easyJet iPhone ve Android uygulamalarının başarısını takip ediyor. Altı ay içinde iki milyon kereden fazla yüklenen easyJet uygulaması, Apple Store’da 4,5 yıldız reyting ile beğeni topladı.

easyJet Pazarlama Direktörü Peter Duffy siteyle ilgili  “Yeni mobil internet sitemiz, mobil uygulamamızın başarısının üzerine inşa edilmiş olmanın yanı sıra, yolcularımızın hareket halindeyken ihtiyaç duydukları bilgilere ulaşmasına da imkan tanıyor. easyJet olarak heyecanlı bir mobil yolculuğun başındayız.” yorumunda bulundu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.