artwork

Ea Sports ve Copa90’dan “evde” etkileşimli turnuva

4 yıl önce

0

Copa90 ve EA Sports, Covid-19 sebebiyle bir Fifa turnuvası düzenlemek için, eski Manchester United futbolcusu Rio Ferdinand’la bir araya geldi.  Etkileşimli kampanya, futbol oyuncularıyla karantina sırasında etkileşim halinde bir turnuva düzenliyor. 

“Evde kalın, birlikte oynayın”, sloganıyla kampanya, Fifa 2020 oyunu üzerinden Tammy Abraham, Reece James ve Chloe Kelly de dahil olmak üzere futboldaki önemli isimlerle sohbet ederken aynı zamanda turnuva heyecanı yaşatıyor.

EA Sports, İngiltere genelinde Covid-19 yardım çalışmalarını desteklemek amacıyla her oyuncunun seçtiği yardım kuruluşuna bağışta bulunacak.

Kampanya, BBC Sport’un sosyal medya yöneticileri Yung Filly ve Chunkz tarafından düzenlenen futbolda rekabeti gösteren ve dört bölümden oluşan bir YouTube serisini başlatmasından bir ay sonra gerçekleşti.

Mart ayında EA Sports, oyuncuların EA Sports’un Fifa Mobile oyununda performansını artırmak için gerçek futbol becerilerini kullanan veri odaklı ürününü tanıtmak için Adidas ile ortaklık kurdu.

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...