Ea Sports ve Copa90’dan “evde” etkileşimli turnuva

Copa90 ve EA Sports, Covid-19 sebebiyle bir Fifa turnuvası düzenlemek için, eski Manchester United futbolcusu Rio Ferdinand’la bir araya geldi.  Etkileşimli kampanya, futbol oyuncularıyla karantina sırasında etkileşim halinde bir turnuva düzenliyor. 

“Evde kalın, birlikte oynayın”, sloganıyla kampanya, Fifa 2020 oyunu üzerinden Tammy Abraham, Reece James ve Chloe Kelly de dahil olmak üzere futboldaki önemli isimlerle sohbet ederken aynı zamanda turnuva heyecanı yaşatıyor.

EA Sports, İngiltere genelinde Covid-19 yardım çalışmalarını desteklemek amacıyla her oyuncunun seçtiği yardım kuruluşuna bağışta bulunacak.

Kampanya, BBC Sport’un sosyal medya yöneticileri Yung Filly ve Chunkz tarafından düzenlenen futbolda rekabeti gösteren ve dört bölümden oluşan bir YouTube serisini başlatmasından bir ay sonra gerçekleşti.

Mart ayında EA Sports, oyuncuların EA Sports’un Fifa Mobile oyununda performansını artırmak için gerçek futbol becerilerini kullanan veri odaklı ürününü tanıtmak için Adidas ile ortaklık kurdu.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.