artwork

Düşler Akademisi’ne dünya çapında ödül

11 sene önce

0

Türkiye Vodafone Vakfı, engelli bireylerin hayatında fark yaratmak ve onların sosyal hayata aktif şekilde dahil olmasına katkı sağlamak vizyonuyla hayata geçirdiği Düşler Akademisi projesiyle, PR News CSR Ödülleri’nde “Topluluk İlişkileri” kategorisinde büyük ödül kazandı; “Paydaş Bağlılığı” kategorilerinde de övgüye layık görüldü.

ABD’nin saygın strateji ve halkla ilişkiler dergisi PR News tarafından 7 yıldır dünyanın en başarılı kurumsal sosyal sorumluluk projelerini ödüllendirmek amacıyla hayata geçirilen PR News CSR Ödülleri, Washington’da düzenlenen bir törenle sahiplerini buldu.

Vodafone Türkiye Pazarlama Direktörü Gizem Keçeci, konuyla ilgili yaptığı konuşmasında, engellilerin hayatındaki değişimlerin düşten öte gerçeğe dönüştürülebileceğini gösteren ve onlara yepyeni bir yaşamın kapılarını açan Düşler Akademisi’nin, kurumsal sosyal sorumluluk alanında dünya yıldızlarının yarıştığı bir platformda başarı kazanmış olmasının büyük onur olduğunu ifade etti.

 Vodafone Grubu’nun küresel ölçekte benimsediği “dışarıda bırakılanlara ulaşma” ilkesini temel aldıklarını belirten Keçeci, “Vodafone Grubu, faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde, toplumun tüm bireylerinin sosyal hayatta eşit şekilde var olmasını hedefliyor. Biz de bu değerli yaklaşımı ülkemize taşıyor; sosyal hayatı ve sunduğu olanakları Türkiye’deki herkes için eşit oranda erişilebilir kılmak üzere çalışıyoruz. Bu yaklaşımımızın engelli bireylere yönelik kanadını oluşturan Düşler Akademisi ile fiziksel ya da zihinsel, çeşitli engellerden dolayı sosyal dışlanmışlık yaşayan gençlerimize yeni bir yaşam alanı sunuyor, önlerinde yepyeni kapılar açıyoruz. Geniş ölçekte Türkiye’nin sürdürülebilir geleceğine uzanan bu değerli çalışmanın, dünya çapında yüzlerce proje arasından sıyrılarak büyük ödülle taçlanmasından dolayı gurur duyuyoruz” diye konuştu.

Senin için
Tümünü göster
Twitter marka güvenliği parametrelerini geliştiriyor

Marka güvenliği Twitter’da Elon Musk’tan sonra da birincil öneme sahip...

Ascential ikiye bölünüyor, Philip Thomas CEO olacak

Cannes Lions sahibi Ascential ikiye bölünüyor; Duncan Painter ve Philip...

Yeni web sitemizin relansmanı için bir ilke imza attık

Campaign Türkiye olarak yenilenen yüzümüz için exclusive bir kampanya oluşturduk...