Duracell’e güvenebilirsiniz ya da…

Duracell, “Trust is power” reklam serisinde “Dünyanın en güvenilir pili Duracell’e güvenebilirsiniz ya da yanlış kararınızla mutsuzluklardan mutsuzluk beğenebilirsiniz” mesajı veriyor.

Ocak 2017’de Wieden & Kennedy New York tarafından hayata geçirilen Duracell kampanyası “Trust is power / Güven, güçtür” kampanyası tüm hızıyla devam ediyor. “Dünyanın en çok güvenilen pili Duracell’e güvenebilirsiniz ya da…” cümlesiyle başlayan reklam serisinin her bölümünde, sıradan pilleri tercih edenlerin başına çeşit çeşit olay geliyor.

Kampanyanın son bölümünde kablosuz mouse’u için Duracell’e ihtiyaç duyup duymadığını sorgulayan adam, kazanabileceği Fantasy Football oyununu, pili kendisini yarı yolda bıraktığı için kaybediyor ve sonraki aylarda bunun pişmanlığını yaşıyor. Serinin her reklamında olduğu gibi, en sonunda tüm bunların birer olasılık olduğunu görüyoruz ve cihazlar Duracell’le sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam ediyorlar.

Serinin diğer filmleri de izleyicilere farklı cihazların nasıl mutsuzluklara sebep olabileceğini, hatta özel günlerde Duracell’e neden ihtiyaç duyulduğunu anlatıyor. Örneğin Noel’de işinden olmak istemeyen Noel Baba’nın ve Cadılar Bayramında oğlunun Damien’a dönüşmesini istemeyen annenin de Duracell kullanması gerekiyor.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.