Dünyanın en sıkıcı reklam panosu

Sioo: x, verandaları ve diğer dış mekan ahşap yüzeylerini koruyan bir ahşap koruma ürünüdür. İddiası ise 12 yıl boyunca bir ürünü koruyabileceği. Fakat on iki yıl süren dayanıklılık, kulağa gerçek olamayacak kadar iyi geliyor. Dünyanın en sıkıcı reklam panosu ile Sioo:x gerçekten bu sözü tutabildiğini kanıtlamayı hedefliyor.

İsveçli kreatif ajans Stendahls ile işbirliği sonucunda ortaya çıkan bu fikir için marka, İsveç’in Malmö kentindeki büyük bir alışveriş merkezinin önünde bir pano satın aldı ve 12 yıl boyunca da kendi reklamı o panoda kalacak.

Stendahls’ın metin yazarı Mikael Andersson kampanya ile ilgili şunları söyledi: “Three Billboards Outside Ebbing, Missouri filminde Frances McDormands karakterinin reklam panolarını uzun süreli kiralaması, bize reklam fikrini verdi. Sioo: x’in gerçekten vaat ettikleri süre boyunca korumasını sağladığını kanıtlamanın mükemmel bir yolu olacağını düşündük. Asıl mesele, bütçemizle karşılayabileceğimiz alakalı bir yerde bir reklam panosu bulmaktı. Ama şanslıydık.”

Künye

Reklamveren Sioo: x
Ajans Stendahls
CCO
 Martin Cedergren
Metin Yazarı Mikael Andersson
Art Direktör Josefin Thor
Fotoğrafçı Jens Dohnberg
Grafik Tasarımcı Samuel Forsström
3D Artist/Motion Carl Björndal

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.