Dünya Tek Biz İkimiz kanalı 100 bin takipçiyi aştı

Türkiye’nin en yakın arkadaşlık platformu Molped’in Dünya Tek Biz İkimiz kanalı YouTube’da kısa sürede 100 bin takipçiyi aştı.

Dünye Tek Biz İkimiz kanalı 100 bin takipçiyi aştı

En yakın arkadaşlar arasındaki bağa inanan ve bunun bir parçası olmak isteyen Molped, “Türkiye’nin ilk en yakın arkadaşlık platformu’’nu sahiplendi ve takipçi sayısını hızla yükseltti. Bugüne dek 15 milyondan fazla izlenen videolar ve yapılan paylaşımlarla popülerliğini hızla artıran “Dünya Tek Biz İkimiz”, takipçilerine birçok sürpriz yapmaya hazırlanıyor.

Ünlü YouTuber Duygu Özaslan ve en yakın arkadaşı Büşra Aktüre’nin yanı sıra kampanyanın jingle’ını seslendiren Fatma Turgut, Polina Chursanova, Gökçe Yıldırım, Duru Önver, Gamze Ekşi ve Modacı Kardeşler gibi pek çok yakın arkadaşı bu kanalda ağırladı. Kanalda, genç kızların gündelik hayatlarına dair eğlenceli içeriklerin yanı sıra “Okulda regl oldum, ne yapmalıyım?”, “İlk kez regl oldum, ne yapmalıyım?” gibi regl konusunda eğlendirirken bilgilendiren içeriklere de yer veriliyor.

Sürdürülebilir ve interaktif olan kampanya platformu ile 15-25 yaş hedef kitlesine 7/24 yakın olan marka, genç kızları daha yakından tanıma fırsatını yakalayıp beklentilerine kulak vermeye devam ediyor.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.