Dün sosyal medya Çilek Kokusu’nu konuştu

12 Ağustos Çarşamba günü sosyal medya ratinglerinin zirvesinde Çilek Kokusu bulunuyor.

Aslı ile Burak arasındaki ilişkinin ilerleyişi izleyiciyi memnun ederken; Aslı’nın Eda’nın doğum günü partisine gelişi ve çiftin dans edişleri sırasında çalan şarkının da büyük yankı uyandırdığı görülüyor. Gelecek bölüm fragmanının da oldukça heyecan yarattığını söylemek mümkün.

İkinci sırada 8,10 Somera Ratingi alan Aramızda Kalmasın programı bulunuyor. Astrolog Anıl Can’ın konuk olarak katıldığı ve Bodrum’dan yayınlanan programda, burç yorumlarının dikkat çektiği görülüyor.

Üçüncü sırada yaz ekranının en çok konuşturan dizilerinden Kiralık Aşk dizisinin tekrar bölümü bulunuyor. Son bölümün yarattığı heyecanın sürdüğü görülürken, oyuncuların paylaşılan fotoğrafları da büyük etki yaratıyor denilebilir. Dizi 5,28 Somera Rating alarak günün en çok konuşulan yapımlarından biri oldu.

Raporlanmayan kanallardaki sıralamaya baktığımızda ilk sırada Türkiye – Bosna Hersek (NTV Spor) basketbol hazırlık maçı bulunuyor. İkinci sırada Spor Gecesi (NTV Spor) bulunurken, üçüncü Ne Oluyor? (CNN TÜRK) oldu.

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.