artwork

Dün akşamın en çok konuşulanı: Liverpool – Beşiktaş

8 sene önce

0

19 Şubat gününün sosyal medyada en çok konuşulan programları belli oldu. Sıcak siyasi tartışmalarla geçen haftada Perşembe gününün sosyal ratinglerinde televizyon dizileri ve maçlar ilk sıraları aldı.

Perşembe gününün sosyal medyada en çok konuşulan televizyon yayını Star TV ekranlarında yayınlanan Liverpool – Beşiktaş maçı oldu. 1-0 Beşiktaş mağlubiyetiyle sonuçlanan maç 32,47 Somera Rating alarak günü zirvede kapadı.

Star TV ekranlarının sevilen komedi dizisi Kardeş Payı, yayınlandığı her akşam ilk beşte olma özelliğini bu hafta da sürdürdü. 14,66 Somera Rating alan yapım, seyirciyi güldürmenin yanı sıra büyük beğeni toplayarak günü ikinci sırada tamamladı.

Üçüncü sırada ise FOX TV ekranlarının sosyal medyayı en iyi kullanan ismi Fatih Portakal’ın sunduğu Ana Haber Bülteni yer aldı. 14,26 Somera Rating alan yayın esnasında kar tatili, kadına şiddet ve meclisteki kavga tartışmaları üzerine yoğunlaşan Twitter tartışmaları süregeldi.

Tematik kanallar arasında ise HDP Milletvekili Ertuğrul Kürkçü’yü ve Başbakan Başdanışmanı Etyen Mahçupyan’ı ağırlayan Şirin Payzın’ın programı Ne Oluyor? 0,52 Somera Rating alarak birinci oldu.  Yine CNNTürk’te yayınlanan Mirgün Cabas’la Her Şey ise ikinci oldu.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Twitter’in alternatifi Bluesky 100 bin üyeye ulaştı

Twitter’ın kurucusu Jack Dorsey’in yeni sosyal medya platformu Bluesky, davetli...

Yaşam maliyeti krizi için ajanslardan yeterli destek gelmiyor

Geçen yıl ajansların yarısından azı personele yaşam maliyeti krizi için...

WPP müşterileri AI ile daha ilgi çekici içerikler üretebilecek

WPP ve Nvidia, reklamverenler için yapay zeka destekli içerik motoru...