Dün akşam en çok ‘Bu Tarz Benim’ konuşuldu

Somera rating verilerine göre Show TV yapımlarından Bu Tarz Benim programı, yarışmacılar arasındaki tartışmalar ve diyaloglar nedeniyle sosyal medya rating performansında birinci oldu.

Yarışmacılar arasındaki rekabet, tartışmalar, jüri üyeleriyle yarışmacılar arasındaki diyaloglar yine yarışmanın ilgi çekici öğelerini oluşturdu ve program 27,72 somera rating ile günün en çok konuşulan yapımı oldu.

TV 8’in çok sevilen yarışması O Ses Türkiye ise, yine farklı yarışmacılarla bir müzik şöleni yarattı. Jüri üyeleri Mazhar ve Özkan’ın Gökhanla olan diyalogları, Gökhan’ın tavırlarının çok sevimli bulunması, Hadise, Ebru Gündeş’in konuşmaları, tavırları ve yarışmacıların sesleriyle ilgili yorumlarıyla konuşulan program, günün en konuşulan 2.yapımı olmayı başardı ve 12,54 somera ratingine sahip oldu.

Star TV’nin yeni dizisi Kaderimin Yazıldığı Gün, güçlü oyuncu kadrosu ve ilginç hikayesiyle ilgi gördü. Özcan Deniz’in hayran kitlesinin diziyi konuşmasının yanısıra, Hatice Şendil ve Begüm Kütük’ün de iyi rol yaptığını söyleyen kesim dikkat çekiyor.

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.