Dün akşam en çok Beşiktaş’ın galibiyeti konuşuldu

UEFA Avrupa Ligi Beşiktaş’ın, Partizan‘ı 4-0 yendiği karşılaşma dün akşam sosyal medyada günün en çok konuşulanı oldu.

UEFA Avrupa Ligi C Grubu üçüncü maçında Beşiktaş, deplasmanda Sırbistan temsilcisi Partizan‘ı 4-0 yendi. Daha maçın 18.dakikasında Beşiktaş’ın Veli Kavlak’ın golüyle1-0 öne geçmesiyle artan konuşmalar, ilk yarının sonunda Demba Ba’nın golüyle daha da arttı. Maçın ikinci yarısında atılan iki golle daha taraftarları coşturan Beşiktaş, 31,25 somera reytingiyle günün en çok konuşulanı oldu.

Bu Tarz Benim, her zamanki gibi çok konuşularak 17,22 somera rating ile günün en çok konuşulan 2.yapımı. Özlem’in şiir okumasıyla dalga geçenlerin yanısıra, Ayşegül’ün ağlaması da konuşulmuş görünüyor. Bu bölümde en çok konuşulan olay ise Nur’un Ayşegül’le barışması oldu. Bu durum, bazı izleyicilerin  Nur hakkında olumsuz yorum yapmasına yol açarken, bazıları ise bu durumu Nur’un asilliğini  bir kez daha gösterdiği şeklinde yorumlanmış. Bu Tarz Benim’de yarışmacılar arasındaki çekişme devam ettikçe bu program çok konuşulmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Kurtlar Vadisi Pusu, bu haftaki kolaj bölümüyle ekrandaydı. Kolaj bölümü olmasına rağmen büyük bir başarı yakalayan Kurtlar Vadisi Pusu, 10,64 somera rating ile günün en çok konuşulan 3.yapımı oldu.

 

 

 

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.