artwork

Drag queen’ler IKEA ürünleriyle podyumda

5 sene önce

0

Toronto Pride ile ortaklığını kutlamak için, IKEA torontolu drag queen’inlerin IKEA ürünleri bir kreasyon yarattığı  Dräg kampanyasını sunuyor. Drag queen’ler IKEA ürünleriyle yarattıkları aksesuarlar ve kıyafetler ile podyumda bir defile sergiliyorlar.

RuPaul‘un Drag Race televizyon programındaki bir yarışmacının IKEA ürünlerinden kostümünü tasarlamasından ilham alan Rethink‘in Dräg kampanyası, aynı zamanda Beautiful Possibilities platformunun da bir parçası. Kampanyada kullanılan ürünlerse drag queen’lerin yaratıcılıklarının ne kadar sınırsız olduğunun bir göstergesi; şemsiye, duş perdesi, avize ve daha bir çoğu.

Birkaç gün önce Facebook ve Instagram’da lanse edilen Dräg, daha çok sosyal ağlara odaklanırken aynı zamanda ekran, dijital bölüm ve bazı TV mesajlarını da içeriyor.

İsveçli marka, tüm kanallarda çeşitliliğe ve kaynaşmaya olan bağlılığını devam ettiriyor ve eşitlik “insan haklarının merkezi” diyerek girişimi “drag kültürünün yaratıcılığı ve açıklığı” na bir övgü olarak tanımlıyor.

Künye

Reklamveren IKEA
Ajans Rethink
Medya Jungle

Senin için
Tümünü göster
TikTok, reklamverenleri eğlendirerek eğitiyor

TikTok, “nasıl yapılır” videolarıyla reklamverenlere platformun nasıl kullanılacağını gösteriyor...