Doritossever reklamcılar Crash the Super Bowl’da yarışacak

Doritosseverler, “Doritos Crash the Super Bowl” yarışmasında hazırlayacakları reklam filmiyle milyonlarca izleyiciye ulaşma fırsatı için yarışacak.

Kazanan iki reklam dünyanın dört bir yanındaki televizyonlarda yayınlanacak ve en fazla tüketicinin oyunu alan reklamın yaratıcısı hem 1 milyon dolar değerindeki büyük ödülü hem de Universal Pictures stüdyolarında bir sene boyunca anlaşmalı olarak çalışma şansını kazanacak.

Katılımcıların 9 Eylül-12 Kasım 2014 tarihleri arasında videolarını yükleyerek başvuracağı yarışmada finale kalacak 10 finalist, ünlü Hollywood yıldızı Elizabeth Banks’in de dahil olduğu, Doritos markasından yöneticiler ve profesyonel reklamcıların bulunduğu jüri üyeleri tarafından belirlenecek. Daha sonra son ikiye kalan finalistlerin filmlerini tüm dünyadaki Doritosseverler internet üzerinden oylayacak.

“Doritos Crash the Super Bowl” yarışmasının 10 finalisti, Super Bowl XLIX’e katılmaları için Arizona’ya davet edilecek ve maçı kendilerine ayrılmış özel süitlerinden izlerken maç yayını sırasında kimin reklamının yayınlanacağını öğrenecek. Karşılaşma sırasında reklamı yayınlanmayan sekiz finalistin her biri 25.000 dolar para ödülü kazanacak. Super Bowl XLIX, 1 Şubat 2015 Pazar günü Amerika Birleşik Devletleri’nde NBC kanalında, diğer ülkelerde ise yerel yayın ağlarında yayınlanacak

 

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.