Site icon Campaign Türkiye

Domino’s’tan pizza fırınlı elektrik bisikletli servis

Domino’s harika bir şey pişiriyor ve bu sadece pizza değil! Fast-food zinciri, elektrikli teslimat arabalarının heyecanı içinde, siparişinizin fırından yeni çıkmış gibi gelmesini sağlayacak şekilde tasarlanan ‘dxbelektrikli bisikletle geliyor.

İki tekerlek üzerindeki bu yüksek teknoloji yeniliğinin yıldızı, her pizzanın, yeni hazırlanmış bir turtadan beklediğiniz tazelik ve uzayan gooey peynir kıvamında kapınıza gelmesini garanti eden, yolculuk boyunca sıcak ve sıcaklığı 68°C (154°F) koruyan, fanla çalışan yerleşik fırına sahip.

Pizza bölmesiyle birlikte gelişmiş bir amortisör sisteminin kullanıldığı ve bildirildiğine göre g kuvvetini %67 oranında azalttığı belirtiliyor. Bu, pizzanın “sıfır” türbülansla sorunsuz bir yolculuk yapmasını ve pizzanın mağazadan çıktığı zamankiyle aynı mükemmel durumda olmasını sağlıyor.

Hava karardığında, fütüristik görünümlü araçlar, yolda görünmelerini de sağlayan şık ışık panelleri sayesinde parlıyor.

Domino’s, akıllı iki tekerlekli araçlarla “daha önce hiçbir pizza şirketinin gitmediği yerlere cesurca gidiyor.”

Domino’s Grup CEO’su ve genel müdürü Don Meij, markanın drone testlerinden jetpack’lere (sırt roketi) kadar pizza dağıtımını uzun süredir yeniden düşünmeye kararlı olduğunu belirtiyor.

Meij şöyle ifade ediyor: “Bizim için mükemmel pizzayı sunmak bir işten daha fazlası; bu bizim temel amacımız ve DNA’mızın derinliklerine işlemiş… Dxb, pizzanızın kalite ve lezzetten ödün vermeden rekor sürede size ulaşmasını sağlama arayışımızdaki bir sonraki heyecan verici dönüm noktası… Nasıl taşınıyor? Hedefine vardığında nasıl görünecek ve tadı nasıl olacak? Hâlâ sıcak ve taze olduğundan nasıl emin oluyorsunuz?”

“Domino’s’ta yaptığımız her şey, müşterilerimizin fırından yeni çıkmış deneyiminin tadını evlerinin konforunda çıkarabilmeleri için tasarlanıyor.”

ABD’de kullanılamayan Domino’s dxb e-bisiklet, şu anda yalnızca Avustralya’nın Domino’s Pizza Enterprises grubu tarafından denetlenen bölgelerde yer alacak. Böylece, Avustralya, Yeni Zelanda, Belçika, Fransa, Hollanda, Japonya, Almanya, Lüksemburg, Tayvan, Malezya, Singapur ve Kamboçya olmak üzere 12 uluslararası pazar, filonun kullanıma sunulmasından faydalanabilecek.

Kaynak: DesignTAXI

https://designtaxi.com/news/425716/Domino-s-Unleashes-Radical-Delivery-Electric-Bikes-With-Built-In-Pizza-Ovens/

Exit mobile version