artwork

Domino’s, yepyeni tavuk ürünlerinin müjdesini reklam filmiyle verdi

3 yıl önce

0

Lezzet avcılarına yepyeni nefis tavuk ürünlerinin müjdesini veren Domino’s, milyonların sevgilisi Enis Arıkan ile hazırladığı reklam filmini yayınladı.  Domino’s fırınlarında hazırlanan tavuk çeşitlerinin tanıtıldığı reklam filminde “Domino’s tavuğun kitabını yazdı” teması renkli karelere sahne olurken, tüm tavuk kutuları Enis Arıkan tarafından imzalanıyor.

Domino’s lezzetteki ustalığını yepyeni  tavuk ürünleriyle taçlandırırken, markanın çok sevilen yüzü Enis Arıkan’ın rol aldığı reklam filmi de izleyicilerle buluştu. Domino’s tavuk ürünlerinin kızartma değil fırınlanmış olmasının, lezzetinin, uygun fiyatlarının ve Enis Arıkan imzasının vurgulandığı film, tüm Domino’s kampanyaları gibi ilgiyle karşılandı.

“Domino’s tavuğun kitabını yazdı” ana fikri etrafında şekillenen eğlenceli filmde, Enis Arıkan ilk filmde giydiği kıyafetle ofisinde Domino’s tavuk ürünlerini iştahla yerken görülüyor. Masasının üzerinde dev boyutlu “Domino’s Tavuk Kitabı” bulunan ve etrafı tavuk kutularıyla dolu olan Arıkan, kendine özgü konuşma tarzıyla “Bu ne lezzetli tavuk, dedim! Domino’s tavuğun kitabını yazmış, dedim! Ben bu kitaba imzamı atarım, dedim! Ama sözde kalmasın, dediler!” diyor ve etrafındaki bulunan çok sayıda kutuyu tek tek imzalıyor. Tavuk kutularını imzalamayı bir türlü bitiremeyen Enis Arıkan’a asistanından “Bir robot mu kiralasanız Enis Bey?” önerisi geliyor ve Arıkan “Bendeki iştah robotta olur mu?” diyerek filmi kapatıyor.

Künye:

Reklamın Başlığı: Tavuksever Sofrası

Reklamveren: Domino’s

Relamveren Temsilcisi: Pınar Togay, Melis Aydemir, Görkem Akyavuz, Davut Altıparmak

Medya Planlama: Zeynep Yuvanç Uslu

Reklam Ajansı:   Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Kaan Ayçe, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup Liderleri: Anıl Bağcık, Dilan Bayar

Yaratıcı Grup:   Hasan Çalışkan, Esma Akalın, Aykut Akıncı, Seda Nur Hazır, Bilal Gül, Derya Kılıç, Barış Cihan Peşmen

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış, Mervenaz Mete

Ajans Prodüksiyon: Merve Haklı, Gülin Sarpel, Murat Demir

Yönetmen: Serdar Erener

Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Post Prodüksiyon: Sinefekt