Domino’s Pizza devir ekonomi devri diyor

Domino’s Pizza’nın yeni reklam filmi, çok uygun fiyatlara lezzetli ve doyurucu sayısız yemek seçeneği olduğuna dikkat çekiyor.

Domino’s Pizza, Serpme Domino’s” kampanyasını tanıtıyor. Pizzadan tatlıya sayısız Domino’s lezzetinin uygun fiyatlarla satışa sunulduğu kampanya, reklam filminde de Domino’s restoranlarında pizzadan tatlıya pek çok lezzetli ve doyurucu ürünün uygun fiyata satın alınabileceğine vurgu yapıyor.

“8,90’a ne yemek yapılır?” sorusuyla başlayan filmde, bir annenin akşam yemeği hazırlamak üzere çocuklarıyla market alışverişine çıktığı görülüyor. Ancak annenin, bütçe konusunda bazı tedirginlikleri var. Bu tedirginliğin üzerine, Domino’s’un maskotu Ayu, anneyi sadece 8,90’a satın alacağı Serpme Domino’s lezzetleriyle tanıştırıyor. Kampanya dahilindeki tüm ekmek arası lezzetler, pizza, tavuk, patates ve tatlı çeşitlerine yer veriliyor. Ayu, “Devir ekonomi devri, devir Domino’s devri” derken, Dominos’ta her bütçeye uygun, yemek seçeneği olduğu bir kez daha vurgulanıyor. Reklam filminde izleyiciye ayrıca, Domino’s’un Tek Tıkla Sipariş özelliği hatırlatılıyor.

Künye:
Reklamveren: Domino’s Pizza Türkiye

Reklamveren Temsilcisi:  Beyza Sinem Çağlar, Büşra Nur Aydemir

Reklam Ajansı: Alametifarika

Kreatif Direktör: Odisseas Sevsevme, Ozan Özüm Özbey

Yaratıcı Grup: Anıl Bağcık, Dilan Bayar,  Mert Göker, Senem Dalgıç, Kerem Akyıl

Müşteri İlişkileri: Duygu Yılmaz, Zeynep Merih Boyan

Stratejik Planlama: Berra Katlav, Alara Akkamış

Prodüksiyon: Merve Haklı, Övgü Akgürgen, Teğin Polat

Prodüksiyon Şirketi: Terfilm

Yönetmen: Serdar Erener

Görüntü Yönetmeni: Veli Kuzlu

PR Ajansı: Contactplus+ İletişim Hizmetleri

Medya Ajansı: People Initiative

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.