Dolap’ın ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ başlıyor

Türkiye’nin en büyük ikinci el ürün platformu Dolap’ın, alıcı ve satıcıları buluşturacağını anlattığı iki bölümlük reklam serisinin ilki yayınlandı. Kullanıcıların ihtiyacı olmayan  ürünleri Dolap’ta kolayca satabilecekleri mesajının verildiği reklam filminde ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ kampanyasının 19-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleşeceği duyuruluyor.

Türkiye’nin en büyük ikinci el ürün platformu Dolap’ın, alıcı ve satıcılara ayrı ayrı faydalar sağladığının anlatıldığı iki bölümlük reklam serisinin ilkini yayınladı. Satıcıların istedikleri ürünleri Dolap’a yükleyerek diledikleri gibi satabileceklerinin eğlenceli bir dille anlatıldığı reklam filminde ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ Kampanyasının başlayacağı ve ürünlerin bu dönemde daha hızlı satılabileceği  duyurusu yapılıyor. 

İki bölümlük reklam filmi serisinin ilkinde bir apartman bahçesinde çardakta oturan apartman sakinleri aniden duyduğu “İkinci Elde Dolap’ın en kazançlı günleri başlıyor” anonsu ile telefonlarına sarılarak milyonlarca alıcı ile buluşacakları Dolap’ın ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ kampanyasına katılarak satmak istedikleri ürünleri platforma yüklüyorlar. 

Dolap’ın bu yılki en büyük kampanyasında platformdaki bireysel satıcıların yaptığı indirimlerin yanı sıra  Dolap’ın sunduğu ek indirimler ve ekstra avantajlar kullanıcılarla buluşuyor. 19 Eylül’de başlayacak ‘Kazandıran Alışveriş Günleri’ kampanyası, 23 Eylül’de son bulacak.

Künye:

Reklamveren: Trendyol 

Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil

Reklam Ajansı: Havas İstanbul 

CCO: Ergin Binyıldız 

Yönetici Kreatif Direktör: Volkan Dalkılıç

Kreatif Ekip Liderleri: Hüseyin Gündüz, Gizem Arlı Sirkeci

Kreatif Ekip: Can Yalçın, Selin Pervan, Kamer Hızal, Alp Aktaş

Ajans Prodüktörleri: Sıla Salgın, İdil Yalçınöz

Marka Grup Direktörü: Yağmur Erengül

Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya

Marka Ekibi: Tuğçe Genç, Gamze Akçaylıer, Elif Nur Karadağ

Stratejik Planlama: Canan Pehlivanoğlu

Prodüksiyon Şirketi: Riders Film

Yönetmen: Emre&Gözde

Görüntü Yönetmeni: Arınç Arısoy

Post Prodüksiyon: ABT

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.