artwork

Doğuş Yayın Grubu ve D-Smart işbirliği

10 sene önce

0

Dijital yayın platformu D-Smart ve Doğuş Yayın Grubu, La Liga ve Euroleague’i, yeni kanal NTV Spor Smart’ta  izleyicisi ile buluşturuyor. 38 hafta süren La Liga’nın her hafta oynanan 10 maçından 8’i, Barcelona ve Real Madrid maçlarının tamamı, Euroleague maçları ve tüm spor dalları ile ilgili ünlü isimlerle stüdyo programları 2 yıl boyunca NTV Spor Smart kanalında olacak.

Ali Güven

D-Smart CEO’su Ali Güven, D-Smart’ın Doğuş Holding ile yaptığı işbirliği sonucu D-Smart’ta Temmuz ayında test, Ağustos’ta ise Avrupa ligleri ile yayın hayatına başlayacak olan NTV Spor Smart kanalının hayata geçişi ile ilgili olarak, son dönemde D-Smart’ın yaptığı stratejik ortaklıklarla öne çıktığını açıkladı.  Güven, “Doğuş Grubu ile Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi, CNN TÜRK ile NBA gibi projelerle işbirliklerimiz başarılı şekilde devam ediyor. Şimdi Doğuş Yayın Grubu ile büyük bir projeye imza atıyoruz. Yayın hakları Doğuş Grubu’na ait olan La Liga, Euroleague ve diğer spor programlarının hazırlanacağı NTV Spor Smart kanalını HD olarak 1,6 milyon D-Smart abonesine ek bir paket olarak sunacağız” dedi.

Doğuş Yayın Grubu CEO’su Cem Aydın ise şöyle konuştu: “Şampiyonlar Ligi ve UEFA’dan sonra D-Smart ile yeni bir projeyi başlatıyoruz. NTV Spor, zengin içeriğinden yeni bir kanalın doğuşuna imza atıyor. Yayın hakları bizde olan bazı kıymetli spor içerikleri, sadece D-Smart’tan yayınlanacak bu yeni kanalımızda olacak. Bu işbirliğinin de güzel sonuçlar vereceğine inanıyorum.”

 

 

Senin için
Tümünü göster
IWC ve Lewis Hamilton, Tourbillon İçin İş Birliği Yapıyor

IWC ve Lewis Hamilton, Formula 1 Yarışlarından Esinlenen Bir Tourbillon...

Snapchat AR Kurumsal bölümünü kapatıyor

Snapchat, reklamverenlere AR araçları sağlama sözü vererek AR Kurumsal bölümünü...

Uber Eats’ten spor belgesel serisine özel “tadım menüsü”

Mother tarafından oluşturulan kampanyada, Man v Food sunucusu Adam Richman...