artwork

Doğuş Otomotiv Yellow Pages’i seçti

7 sene önce

0

Doğuş Holding bünyesinde yer alan ve otomotiv markalarının Türkiye’deki satış ve dağıtımını yapan, otomotiv distribütör ağı Doğuş Otomotiv, lokasyon bazlı pazarlama ajansı olarak Yellow Pages’ı seçti.

Yellow Pages, Doğuş Otomotiv’in distribütörlüğünü yaptığı Audi, DOD, Porsche, Scania, SEAT, Skoda, Thermo King ve Volkwagen markalarının olduğu 300’den fazla lokasyonu için Apple, Bing, Google My Business Lokasyonları, Google Haritalar, Facebook Places, Foursquare/Swarm, Yandex.Haritalar, Yelp gibi önde gelen dijital harita platformlarında lokasyonların kurulumu, güncellenmesi ve bakımı hizmetlerini gerçekleştirecek. Böylelikle kullanıcılar, bu markaların satış noktalarını online haritalarda ve navigasyon uygulamaları üzerinde doğru yerde, kolayca ve zengin içeriklerle bulabilecek. Doğuş Otomotiv, mağazalarına ulaşmak isteyen müşterilere yerel arama ve çevrimiçi haritalar üzerinde daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak.

Yerel arama ve dijital haritalar konularında öne çıkan Yellow Pages, manuel coğrafi kodlama hizmeti ile Doğuş Otomotiv bayilerinin coğrafi kodlarının çıkarılması, kontrol edilmesi, güncellenmesini sağlayacak. Doğuş Otomotiv müşterileri ve müşteri adayları, kendilerine en yakın ya da aradıkları bayilere daha kolay ulaşabilecek.

Senin için
Tümünü göster
Koç Holding’te atamalar gerçekleşti

Koç Holding’ten yapılan açıklama ile 22 Mart Çarşamba günü düzenlenecek...