artwork

Doğuş Grubu – Related Group ortaklığı gerçekleşti

11 sene önce

0

7 ayrı sektörde 122 şirketi ve 29 binin üzerindeki çalışanı ile hizmet verdiği müşterilerine; gelişmiş teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı sunan Doğuş Grubu, Related Group’a azınlık hissedarı oldu.

Doğuş Grubu, Related Group ile yaptığı anlaşma ile stratejik ortaklıklarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Grup, Related Group ile hayata geçireceği işbirliği ile dijital platformlardaki yatırımlarını sürdürmeyi ve bu alanda uzman şirket ve kadrolarla çalışarak yeni iş imkanları yaratmayı hedefliyor.

Çatısı altında bulunan markalarla kurumlara e-mail marketing, sosyal medya ve web projeleri başta olmak üzere, 360 derece dijital danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri sunan e-pazarlama grubu Related Group’un, Deloitte Fast 500 EMEA ödülü ile bölgenin en hızlı büyüyen şirketleri arasında yer aldığı biliniyor.

8 yılı aşkın bir süredir birçok önemli markaya hizmet veren Related Group,  Doğuş Holding’in güçlü sermaye yapısı ile birlikte büyüme eğrisini teknolojik yatırımlar ile artırmayı, yabancı oyuncular ile sürdürdüğü rekabeti bir üst seviyeye taşımak ve dijital pazarlama alanında yurtiçi ve yurtdışında sürdürülebilir bir çekim noktası olmak istiyor.

 

 

Senin için
Tümünü göster
MARKA Konferansı, Cumhuriyet’in 100. yılında en kapsamlı etkinliğe imza atacak

Türkiye’nin gelecek yüzyılına MARKA 2023 Konferansı’ndan başlama vuruşu...