Site icon Campaign Türkiye

Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne başvuru için son şans!

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği (DPİD) tarafından bu sene beşincisi verilecek olan, sektörüne vizyon kazandıran farklı ve başarılı çalışmaları belirlemek adına düzenlenen Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne son başvuru tarihi, yoğun ilgi nedeniyle 1 Ekim’e uzatıldı.

Geçtiğimiz yıl 21 kategoride 76 ajansın yarıştığı, düzenlendiği ilk yıldan itibaren katılımın iki kat arttığı Doğrudan Pazarlama Ödülleri’ne 1 Ocak 2011-31 Ağustos 2012 tarihleri arasında uygulanmış işler katılabiliyor. Doğrudan Pazarlama Ödülleri, İnteraktif Pazarlama, Veritabanına Dayalı Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Etkinlik Pazarlaması ana kategorilerinde 4 disiplin altında toplam 20 başlıkta dağıtılacak olan birincilik, ikincilik ve üçüncülük ödüllerini kapsıyor. Ödül verilecek alt kategoriler arasında bu yıl, geçtiğimiz yıllarda yer alan kategorilere ek olarak En İyi Mobil/Akıllı Cihaz Uygulaması, Entegre Online Medya Kampanyası, Entegre İnteraktif Pazarlama Kampanyası, Spor Pazarlaması Aktiviteleri kategorileri yer alıyor.

Ödül töreninde bu ödüllerin yanı sıra, EP-En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ve CM-En Cesur Müşteri özel ödül kategorisinde de birincilik ödülleri verilecek. Süreç, 7 Kasım’da düzenlenecek final jüri toplantısının ardından 13 Kasım 2012 tarihinde Ülker Sports Arena’da gerçekleşecek ödül töreniyle son bulacak.

Exit mobile version