artwork

Doğrudan Pazarlama Ödülleri sahiplerini buluyor

9 yıl önce

0

Doğrudan Pazarlama İletişimcileri Derneği tarafından 7 yıldır geleneksel olarak düzenlenen DP Ödülleri, 16 Aralık 2014 Salı günü Ritz Carlton Otel’de düzenlenecek  törenle sahiplerini bulacak.

Geçmiş yıllarda Procter and Gamble, Turkcell, Garanti Bankası, Efes Pilsen, Unilever, Red Bull gibi markaların ödül aldığı organizasyonda bu yıl da başvuran yüzlerce ajans ve projenin arasından sektörün ‘en iyi’leri seçilecek.

En önemli markaların doğrudan pazarlama faaliyetlerinin ve çalışmalarının ödüllendirileceği DP Ödül Töreni’nde; Etkinlik Pazarlaması, İnteraktif Pazarlama, Satış Noktasında ve Sahada Pazarlama ile Veritabanına Dayalı Pazarlama ana kategorilerinde projeler ödüllendirilecek. Ana kategorilerin yanı sıra özel kategorilerde de Entegre Doğrudan Pazarlama Kampanyası, En Yaratıcı Doğrudan Pazarlama Uygulaması ve Çekmecede Kalmış İşler ödülleri de sahiplerini bulacak.

‘Doğrudan Sonuca Gidenler Buraya’ 

DPİD bundan önceki yıllarda olduğu gibi, bu yıl da Türkiye’nin en başarılı ve dikkat çeken pazarlama çalışmalarını değerlendirecek. ‘Doğrudan Sonuca Gidenler Buraya’ sloganı ile yola çıkılan DP Ödülleri 2014’ün en ilgi çeken özel kategori bölümü ise Çekmecede Kalmış İşler olacak. Yaratıcı, yenilikçi, marka pazarlama stratejisine uygun olan fakat çeşitli nedenlerle hayata geçemeyen proje önerileri, Çekmecede Kalmış İşler ödülünü alacak ve daha geniş bir kitleye başarısını ispat edecek. DP Ödülleri jüri üyeleri; yaratıcılığı güçlü projeleri hayata geçirirken en cesur davranan reklamvereni de başvuru alınmayan “En Cesur Müşteri” özel kategorisinde ödüllendirecek.

Toplamda 300’den fazla projenin değerlendirildiği yarışmanın birinci aşamasında yüzlerce projenin arasından büyük bir titizlikle oluşturulan kısa listeye http://dpodulleri.org/shortlist.aspx linkinden ulaşılabilecek.

 

 

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...