artwork

Doğadan ile Twitter’da ‘benzersiz bir deneyim’

11 yıl önce

0

Doğadan Büyülü Bohça, “benzersiz bir deneyim” vaadini Twitter’a da taşıdı. 27 Şubat’ta, Twitter ünlüleri @beyinsizadam, @french_oje, @mesutbahtiyar, @iconjane ve @billursaatçi işbirliğiyle gerçekleştirilen kampanya kapsamında farklı kullanıcılara eş zamanlı olarak yeni deneyimler yaşatıldı.

Kampanya kapsamında @mesutbahtiyar bir takipçisinden gelen helikopter turu isteğini gerçekleştirirken, @french_oje seçtiği 3 takipçisiyle bir kafede buluşarak sohbet etti. @iconjane ve @billursaatci Doğadan Büyülü Bohça’yla en yaratıcı tweeti atan bir takipçilerine İstinye Park’ta ‘benzersiz bir deneyim’ yaşatıp bu şanslı kişiye Beymen Blender’da yeni bir tarz yaratırken @beyinsizadam da bir takipçisinin Twitter fenomeni olmasını sağladı. Kampanya sayesinde takipçi sayısı 70’ten 1000’e yükselen yeni Twitter fenomeni, @beyinsizadam’la birlikte limuzine binerek İstanbul turu da yaptı.

Anlık olarak gerçekleştirilen tüm bu kurgular ise kameraya çekildi ve Doğadan’ın sosyal medya hesaplarından paylaşılmak üzere bir video yaratıldı. Kampanya toplamda 8.671 tweet’e ulaşırken Promoted Trend yatırımı yapılan #benzersizbirdeneyim etiketi organik olarak da TT listesine girdi.

Künye

Reklamveren: Doğadan Gıda Ürünleri San. ve Paz. A.Ş.

Reklamveren Yetkilisi: Berrak Uytun, Nuray Aksu

Reklam Ajansı: Plasenta Conversation Agency

Yaratıcı Ekip: Ozan Ertürk, Barış Evren Erdoğan, Defne Akdemir, Aslı Akıncılar

Müşteri Grup Direktörü: Gözde Balkan

Dijital PR Yetkilisi: Begüm Toprak

Müşteri İlişkileri: Itır Tolun

Topluluk Yöneticisi: Özge Kaya

Strateji: Ödül Küçük

Kullanılan Mecra: Twitter, Facebook

 

 

Senin için
Tümünü göster
Netflix Türkiye’ye karşı ayaklanma

Aynı yüzler, aynı hikayeler, aynı kalemler…...