artwork

Disney+’tan heyecan verici açıkhava aktivasyonu

1 yıl önce

0

Disney+, Welcome to Chippendales tanıtımı için striptizi 3D açıkhava mecraya taşıyor

Disney+, gerçek suç draması Welcome to Chippendales‘i tanıtmak için soyunan 3 boyutlu dansçıların yer aldığı bir dizi açıkhava yerleştimeyle yoldan geçenleri heyecanlandırmayı umuyor.

Londra’daki Piccadilly Lights da dahil olmak üzere 11 Ocean Outdoor ekranında görünen aktivasyon, bir gece kulübü zemininde dans hareketleri yapan yarı çıplak striptizcilerin anamorfik versiyonlarını kullanıyor.

Kampanyayı oluşturmak için programın oyuncuları Kevin Mylrea, Quentin Plair ve Mikey Graceffa mavi bir ekranın önünde filme çekildi ve Ocean’ın DeepScreen teknolojisi kullanılarak 3D illüzyon yaratıldı.
Çalışma, Westfield London, Westfield Stratford City, Manchester, Birmingham, Nottingham, Liverpool, Norwich, Glasgow ve Canary Wharf gibi çeşitli DOOH (dijital açıkhava) alanlarda gösteriliyor.
Açıkhava, kampanyanın ana mecrası olmakla birlikte TV, sosyal, dijital, radyo ve dijital işitsel mecralarla da destekleniyor. Publicis Imagine tarafından planlanan kampanya 22 Ocak’a kadar devam edecek.
Disney+ İçerik Pazarlama Direktörü Jonathan Burgesson-Carter şunları söyledi: “Welcome to Chippendales gibi benzersiz bir programı, DeepScreen aracılığıyla böylesine dinamik, sürükleyici ve heyecan verici bir şekilde hayata geçirmeyi başaran Ocean ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Fikir, düşündüğümüzden daha iyi çıktı ve tüm sıkı çalışmalardan sonra onu canlı olarak göreceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Publicis Imagine EMEA Genel Müdürü Tamina Plum şunları ekledi: “Disney+ için çığır açan başka bir dizi lanse etmekten son derece heyecanlıyız. Bu kampanya yalnızca Ocean ile birlikte gerçekleştirilen ulusal DeepScreen için bir Disney ilki olmakla kalmayıp, Canary Wharf’ta bir medya ilki de olacak.”
Welcome to Chippendales, Disney+’ta yayınlanıyor ve striptiz grubunu kuran Hintli bir göçmen olan Somen “Steve” Banerjee’nin hikayesini anlatıyor.

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK

Senin için
Tümünü göster
Barilla’dan Sevgililer Günü İçin Romantik Bir Dokunuş

Barilla ile Sevgililer Günü: Makarna ile Sevgiyi İfade Etmek...

Happy People Project üst üste ikinci sene Super Bowl’da

Happy People Project imzalı reklam filmi iki senedir dünyanın en...

Disney’den Epic Games’e 1,5 milyar dolar yatırım

Eğlence endüstrisinin en büyük şirketlerinden Walt Disney, video oyunu geliştiricisi...