artwork

Disney ve Visa iş birliği yapıyor

1 yıl önce

0

Disney’in Visa ile iş birliği, kart sahiplerini Disney’in büyüsüne katılmaya davet ediyor

Disney, EMEA genelindeki 100. yıl kutlamaları için Visa ile güçlerini birleştirdi ve bu anlaşma, entegre pazarlama kampanyasına da önayak oldu.

Visa ve (kartı düzenleyen) banka ortakları, 2023 yılı boyunca etkinlik sponsorluğu ve pazarlama promosyonu dahil olmak üzere çeşitli faaliyetlerle kart sahipleri için ödüller ve deneyimler geliştirecek.

Ödüller, teklifler ve içerik promosyonları yakında çıkacak olan animasyon müzikal Wish ve Disney’in The Lion King, Frozen the Musical ve Aladdin gibi teatral programlarıyla bağlantılı olacak. Visa, kart sahiplerine Disney on Ice için satış öncesi teklifler sunacak, ShopDisney ürünlerinde %20 indirim verirken yıl boyunca çeşitli ödüller kazanabilecekleri yarışmalar düzenleyecek.

Disney-Visa ortaklığı, Hollywood Sound Orchestra’nın Beauty & the Beast, Mary Poppins ve Encanto gibi filmlerden şarkılar çaldığı Disney100: The Concert dahil olmak üzere çeşitli yüzüncü yıl etkinliklerinde kendini gösterecek. (31 Mayıs – 8 Haziran) İngiltere turu; Glasgow, Leeds, Liverpool, Londra, Manchester, Birmingham, Cardiff ve Bournemouth’daki sahneleri kapsıyor. Disney100: The Exhibition, Disney filmlerinden tarihi sanat eserleri, kostümler, dekorlar ve yapay dokular sonbaharda Londra’daki ExCel’e gelecek.

Visa Avrupa’dan Sorumlu Pazarlama Direktörü Kim Kadlec: “Disney’in 100. yıl kutlamasında yer almaktan ve Avrupa’daki Visa kart sahiplerini bu çok özel yıl dönümünün bir parçası olarak büyülü ödülleri alıp deneyimleri yaşamaya davet etmekten gurur duyuyoruz.” dedi.

Disney EMEA Marka ve Franchise Pazarlama Stratejisinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Nicole Morse şunları ekledi: “Son 100 yılda bizi kalplerine alan, birlikte büyülü ve harikulade anılar yaratan hayranlardan ve ailelerden ilham alıyoruz. Bu yıl Visa ile birlikte çalışarak planlanan etkinlikler ve deneyimler; Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da daha da fazla insanın Disney’in büyüsüne katılma şansına sahip olacağı anlamına geliyor.”

 

Çeviri ve Uyarlama: Necla Eylül Durukan
Kaynak: Campaign UK