artwork

Disney karakterleri haftanın en çok paylaşılanı

9 sene önce

0

Campaign viral chart, haftanın en çok paylaşılan videolarını belirledi. Geçtiğimiz haftanın en çok paylaşılan videosu, Disney karakterleri maskotlarının alışveriş için gelen müşterilere yaptıkları sürprizleri izlediğimiz eğlenceli video oldu.

1. Disney “Oh Boy!” –  Grand Visual

293.633 kez paylaşıldı.

Disney karakterlerinin başlangıçta yalnızca gölgelerini gördüğümüz ve bu gölgelerin, müşterilerin hareketlerini taklit edişlerini izlediğimiz videoda müşteriler ilk anda oldukça şaşırıyorlar. Ekran arkasında yer alan karakterler gün yüzüne çıktığında ise eğlendikleri yüzlerinden okunan bir kalabalık onları karşılıyor. Karakterin kendisini taklit edemeyeceğini sanan dansçının aldığı cevap ise görülmeye değer.

2. Adidas “Take It” – 180LA

99.438 kez paylaşıldı.

Adidas’ın sporculara adadığı ve onları yürüdükleri yolda hiçbir engel karşısında yılmadan çalışmaları konusunda cesaretlendiren reklam filmi geçtiğimiz haftanın en çok paylaşılanları arasında 2. sırada.

3. Ad Council “Love Has No Labels” – R/GA

72.518 kez paylaşıldı.

Ad Council adına hazırlanan, sevginin etiketlerle sınırlanamayacağını haykıran bu reklam filmi geçtiğimiz haftanın üçüncüsü.

Reklamda ilk etapta yalnızca iskeletleri görülen insanlar öpüşüyorlar ya da birbirlerine sarılıyorlar. Bizzat kendilerini gösterdikten sonra ise sevgiyi engellerin, ırkın, toplumsal cinsiyetin ve bunlar gibi duvarlaştırılan kuralların engelleyemeyeceğine dair cümleler birbiri ardına dökülüyor.

Kampanyanın amacı ise kendi içimizde, ailemizde, arkadaşlarımızda veya meslekteşlarımızda var olan önyargıları kırmak için bir mücadele ortamı yaratmak.

4. Samsung “Samsung Galaxy S6 and S6 Edge – Official Introduction” –  Samsung

65.532 kez paylaşıldı.

5. Android: “Friends Furever” – Droga5

29.905 kez paylaşıldı.

6. Geico “Family: Unskippable” – The Martin Agency

20.931 kez paylaşıldı.

7. Energy Bill Revolution “Let Them Freeze” – Don’t Panic London

18.534 kez paylaşıldı.

8. Honda “2015 Civic Type R Development Car Achieves Nürburgring Lap Time of 7:50.63 Seconds” –  Honda

17.665 kez paylaşıldı.

9. Hero Motor Company “Glamour Commercial”

14.330 kez paylaşıldı.

10. Sony “Xperia Z4 Tablet” – Sony

12.338 kez paylaşıldı.