artwork

Discovery Networks Türkiye ofisini açtı

11 yıl önce

0

Dünyanın önde gelen medya kuruluşu Discovery Communications’ın bir birimi olan Discovery Networks CEEMEA (Orta ve Doğu Avrupa, Ortadoğu ve Afrika) Türkiye’deki faaliyetlerini geliştirmeyi amaçlayan özel bir ekiple İstanbul ofisinin açılışını bugün gerçekleştirdi.

Bu hamle çerçevesinde Sissian Kasbaryan, Discovery Networks Türkiye Direktörü olarak atandı. Kasbaryan, Discovery Networks Yeni Gelişen Pazarlar Operasyonları’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı Phillip Luff’a bağlı olarak çalışacak. Kasbaryan, Türkiye’deki ticari faaliyetlerin yönetiminden sorumlu olacak ve bölgedeki reklam satışlarını ve marka ortaklıklarını artırmak üzere Discovery’nin Türkiye’deki reklam satış temsilcisi Sales House ile yakın çalışacak.

On yıldan uzun süredir kapsamlı strateji ve iş geliştirme tecrübesi olan Kasbaryan, hem ticari ilişkileri hem de temsilci ilişkilerini geliştirerek kanalın izleyici kitlesini ve reklam pastasından aldığı payı büyütmeye odaklanacak. Kasbaryan, bu yılın geri kalan bölümünde Discovery’nin Londra ve İstanbul ofislerinde dönüşümlü olarak çalışacak ve 2013 Ocak ayından itibaren tamamen Türkiye’de bulunacak.

Ayrıca Türkiye ekibine yeni atanan Berk Ertunç, Reklam Satış ve Sponsorluk Müdürü olarak Sissian Kasbaryan’a bağlı olarak görev alacak. Sekiz yıldan fazla satış tecrübesine sahip olan Ertunç, Discovery’ye katılmadan önce Fox International Reklam Satış Müdürü olarak görev yaptı.

Senin için
Tümünü göster
Campaign Big Global Awards 2024: Kazananlar açıklandı

Başvurular ve kazananlar dört kıtadan geldi...

Walmart, Vizio’yu 2,3 milyar dolara satın alıyor

Walmart, Amazon ile rekabet edebilmek için hızla büyüyen reklamcılık işini...

Tinder’dan yeni kimlik doğrulama sistemi

Tinder yeni kimlik doğrulama sistemini ABD ve İngiltere’de kullanıma sunuyor...