Discovery Channel Magazine Türkiye’ye geliyor

Medya kuruluşu Discovery Communications’a bağlı Discovery Networks CEEMEA (Orta & Doğu Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) ve Ataklı Grup, Discovery Channel Magazine’in Türkiye versiyonunu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Derginin ilk sayısı 1 Kasım’da raflardaki yerini alacak.

Discovery Channel Magazine her ay dünyanın dört bir yanından bilim, teknoloji, macera ve kültür  gibi alanlarda farklı konuları kapsayan bir içerik sunacak. Discovery Channel Magazine makale, derin saha araştırmaları gibi konuları okurlarına aktaracak ve farklı alanlarda okuyucuların merakını gidermeye çalışacak. Ayrıca okurlar dergide, Discovery Channel ekranlarından takip ettikleri yıldızların röportajlarını da bulabilecek. Dergi, her ay okuyucularına Discovery Channel’ın en popüler programlarının ücretsiz DVD’lerini hediye edecek.

Discovery Networks CEEMEA Gelişen Pazarlar Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Ülke Müdürü, James Gibbons konuyla ilgili “Türkiye pazarına Discovery Channel Magazine’in yerel baskısını sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Derginin, Türk izleyicilerimize heyecan verici Discovery içeriklerini daha fazla sunabilmek açısından 8 kanal ve yeni açtığımız internet sitesinden oluşan portföyümüze keyifli bir ekleme olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.