artwork

DİMES: Güzel günler çok yakın

4 sene önce

0

DİMES, “umut en güzel vitamindir” mesajını verdiği filmin ardından yayına giren yeni filminde ise kendine iyi bak, özlediğimiz güzel zamanlar yakın” mesajı veriyor.

DİMES, içinde bulunduğumuz dönemde hayata başka bakan, umut ve enerji mesajları veren reklam filmlerinden bir yenisini tüketicilerin beğenisine sundu.

Ülkemizde yeni normale geçiş sürecinin başladığı ve baharın kendisini hissettirdiği bu dönemde DİMES, Reklamania imzası taşıyan yeni reklam filmiyle meyvelerin enerjisini, insan iyimserliği ile birleştiriyor; yaz günlerinin, özlediğimiz güzelliklerin ve güzel zamanların yaklaştığını hissettiriyor.

Reklam filminde ananas, karpuz, çilek gibi yaz meyveleriyle DİMES, yaz günlerinin enerjisini ve umudunu evlerimize getiriyor.

DİMES’in Hayata Başka Bak! felsefesi çerçevesinde hazırlanan reklam filminde, “kendine iyi bak, hayata iyi bak, Hayata Başka Bak!” mesajı vurgulanıyor.

Künye:

Reklamveren DİMES
Reklamveren Yetkilisi Duygu Süleymanoğlu, Merve Keten, Burcu Karadayı Gülşen, Ezgi Özyıldırım, İpek Yıkılmaz, Begüm Tuncel, Merve Ekem, Eren Saydan, Merve Çıtak, Yazgı Atar
Reklam Ajansı Reklamania
Yaratıcı Ekip Görkem Sofuoğlu, Necla Yağız
Müşteri İlişkileri Simge Hekimgil, Efe Göynügüzel
Prodüksiyon Şirketi CO-OP İSTANBUL
Yapımcı Yalkın Yel
Yönetmen Görkem Sofuoğlu
Kurgu & Post-Prodüksiyon Özkan Aksular
Görüntü Yönetmeni Hakan Gök

Senin için
Tümünü göster
Happy People Project İmzalı Yeni QNB Sigorta Filmi

Happy People imzası taşıyan yeni QNB Sigorta filmi yayında...

Mercedes-Benz 100. Yıl Cumhuriyet Rallisi başladı

100 klasik otomobil Cumhuriyet’in 100. yılında yollarda...